Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı

Deneyiminizi Geliştirin

 • Tüm Platformlarda Reklamsız
 • %100 Reklamsız
 • Hızlı Gezinme
 • Aylık
  30,53 /ay
 • En Popüler
  Yıllık
  24,43 /ay

  20% Tasarruf Edin

  Yıllık Ödeme

 • 2 Yıllık
  21,37 /ay

  30% Tasarruf Edin

  İki Yılda Bir Ödeme

Kabul Edilen Ödeme Yolları

Fiyatlara KDV dahil değildir. KDV kullanıcının ülkesine dayalı olarak belirlenir. Son fiyat, ödeme tamamlanmadan önce satın alma sayfasında görüldüğü şekilde döviz kur oranlarına bağlıdır.

Soru & Cevap

Reklamsız sürüm planım neleri kapsıyor?

Investing.com’un Reklamsız abonelik hizmeti size Investing.com uygulamasını kullanırken reklamsız bir deneyim sunuyor. Reklamsız aboneliğin faydaları sizin asıl önemli konulara odaklanmanızı sağlayacak ve reklamları kaldırarak tarama deneyiminizi hızlandıracak. Bu özellik, canlı veriler ya da ek özellikler sunmaz. 

Reklamsız hizmet planım reklamları tüm cihazlarımdan kaldıracak mı? 

Reklamsız abonelik satın almanızla birlikte hesabınız tüm sitelerimizle birlikte Android ve iOS uygulamalarımızı kapsayacak. Evinizde, işyerinizde ya da yoldayken bu özelliklerden faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan araç ve özellikleri her zaman, her yerde sağlıyoruz.

Reklamsız sürümümü nasıl iptal edebilirim?

Aboneliğinizi iptal etmek için kayıtlı e-mail adresiniz ve referans numaranızla birlikte destek bölümümüzle iletişime geçtiğinizde temsilcilerimizden biri size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Reklamsız sürümümün yenilenmesinden önce bildirim alacak mıyım?

Reklamsız sürümümüz otomatik olarak yenilenir, yani planınızın son tarihine geldiğinizde otomatik ücretlendirmeyle reklamsız aboneliğiniz devam eder. "Reklamsız sürümümü nasıl iptal edebilirim?" sorusunun altındaki açıklamayı uygulayarak aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+