Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı

Deneyiminizi Geliştirin

 • Tüm Platformlarda Reklamsız
 • %100 Reklamsız
 • Hızlı Gezinme
 • Aylık
  56,47 /ay
 • En Popüler
  Yıllık
  45,16 /ay

  20% Tasarruf Edin

  Yıllık Ödeme

 • 2 Yıllık
  33,86 /ay

  40% Tasarruf Edin

  İki Yılda Bir Ödeme

Kabul Edilen Ödeme Yolları

Otomatik yenileme mevcuttur, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Fiyatlara KDV dahil değildir. Son fiyat, ödeme ekranında satın alım öncesinde görüntülenebilir.

Soru & Cevap

Reklamsız Sürümüm Neleri İçeriyor?

Reklamsız Investing.com aboneliğiniz ile tüm sitelerimizi ve uygulamalarımızı reklam görmeden kullanabilirsiniz. Reklamsız aboneliğin faydaları önemli noktalara odaklanmanızı sağlamakla birlikte site ve uygulamalarda reklam yükleme gereksinimini ortadan kaldırarak daha hızlı bir deneyim sunar. Ancak bu özellik anlık veri ya da ek özellikler sunmaz.

Reklamsız sürüm reklamları tüm cihazlarımdan kaldıracak mı?

Reklamsız abonelik satın almanızla birlikte hesabınız tüm sitelerimizle birlikte Android ve iOS uygulamalarımızı kapsayacak. Evinizde, işyerinizde ya da yoldayken bu özelliklerden faydalanabilirsiniz. İhtiyacınız olan araç ve özellikleri her zaman, her yerde sağlıyoruz.

Reklamsız sürümü nasıl iptal edebilirim?

Aboneliğinizi iptal etmek için kayıtlı e-mail adresiniz ve referans numaranızla birlikte destek bölümümüzle iletişime geçtiğinizde temsilcilerimizden biri size memnuniyetle yardımcı olacaktır.

Reklamsız sürümün yenilenmesinden önce bildirim alacak mıyım?

Reklamsız sürüm otomatik olarak yenilenir, yani planınızın son tarihine geldiğinizde otomatik ücretlendirmeyle reklamsız aboneliğiniz devam eder. “Reklamsız sürümü nasıl iptal edebilirim?” sorusunun altındaki açıklamayı uygulayarak aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Aboneliğiniz ödeme yapılan dönemin sonuna kadar aktif kalacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.