22 - 28 Nisan Haftalık Kripto Para Teknik Analizleri

22 - 28 Nisan Haftalık Kripto Para Teknik Analizleri

Ünal GÜRKAN  | 22.04.2019 16:23

Bitcoin : Kripto para bu hafta 5381.93 - 5625.65 direnç seviyeleri ile 5004.74 - 4790.04 destek seviyeleri arasında hareket etmesini bekliyorum.

Bitcoin

Bitcoincash : Kripto paranın 268.99 - 243.57 destek seviyeleridir. Teknik analizime göre haftalık hedefleri olan 309.55 - 333.89 seviyelerine doğru hareket etmesini bekliyorum.

BitcoinCash

Dash : Kripto paranın bu hafta 125.71 - 132.20 direnç seviyeleri ile 114.12 - 107.91 destek seviyeleri arasında hareket etmesini bekliyorum.

Dash

Ethereum : Kripto paranın bu hafta 173.82 - 183.32 direnç seviyeleri ile 158.82 - 150.53 destek seviyeleri arasında hareket etmesini bekliyorum.

Ethereum

Ünal GÜRKAN

İlgili Makaleler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Harun İpek
Harun İpek

Ethereum ları ne yapalım Hocam sizce yarısını satıp beklemek mantıklı mı hepsini mi satalım siz olsanız bu seviyelerden satalım mı  ... (Devamını Oku)

23.04.2019 13:08 GMT· 2 · Cevap
Cüneyt Eruslu
Cüneyt Eruslu

Hocam litecoin icin bu hafta ki beklentiniz nedir? Gecen haftaki analizde beklenen hareket gelmedi gibi duruyor.  ... (Devamını Oku)

22.04.2019 13:27 GMT· 1 · Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Polski Português (Portugal) Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+