Bitcoin İkili Gap'in Ardından Yükselişini Sürdürüyor

Bitcoin İkili Gap'in Ardından Yükselişini Sürdürüyor

Kemal Zenbel  | 27.05.2019 16:54


BİTCOİN
Bitcoin 8000 direnç seviyesini yukarı kırdıktan sonra 8900 seviyelerine kadar yükselişini sürdürdü.Yükselişin düzeltmesi ile 8300 seviyelerine kadar bir geri çekilme ihtimali olsa da, 8700 seviyelerinden alacağı destek ile 9500 seviyelerine kadar yükselişine devam etmesi beklenebilir.
BTC

RİPPLE


Ripple saatlik grafiğini incelediğimizde , 0,37-0,39 seviye aralığında destek oluşturduğu ve bu destek ile birlikte yukarı hareketlerine devam ettiği gözlemleniyor. 0,39 seviyesi üzerinde kaldığı sürece 0,45-0,48 seviyelerini
hedef yapması beklenebilir.
RİPPLE

ETHEREUM


Ethereum 4 saatlik grafiğini incelediğimizde, 170 seviyesinden 280 seviyelerine kadar yaptığı yükselişin düzeltmesini 230 seviyelerine kadar geri çekilerek yaptığı ve 230-255 seviyesi aralığında destek oluşturduğu gözlemleniyor.255 seviyesi üzerinde kaldığı sürece , 299 seviyelerine kadar yukarı hareketlenme beklenebilir.
ETHEREUM

LİTECOİN


Litecoin 110 seviye hedefinin de üzerine çıkarak yukarı hareketlenmelerini devam ettiriyor. 100-110 seviye aralığından aldığı destek ile 128-135 seviyelerine kadar yukarı hareketlenmenin devam etmesi beklenebilir.
LİTECOİN

HOLO


Bir önceki analizimizde muhtemel oluşumundan bahsettiğimiz üçgen formasyonunu gerçekleştirerek üçgeni yukarı kıran HOLO'nun 0,00189 seviyesi üzerinde kaldığı sürece, üçgen hedefi olan 0,00262 seviyesini hedeflemesi beklenebilirHOLO

Kemal Zenbel

İlgili Makaleler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+