Bitcoin'de 9500 Hedefi Sürüyor

Bitcoin'de 9500 Hedefi Sürüyor

Kemal Zenbel  | 30.05.2019 17:26

BİTCOİN

bitcoin


9500 seviye hedefini sürdüren Bitcoin'i izlemeye devam ediyoruz. 8493 seviyesinde oluşturduğu destek ile yukarı hareketlenme devam ediyor.8200 seviyesi üzerinde kaldığı sürece, 9500 hedefine ulaşacağını değerlendiriyoruz.

RİPPLE

ripple
0,456 seviyelerinde yukarı hareketlenmesi devam eden Ripple'de 0,477 seviyelerinde direnç ile karşılaşarak 0,380 seviyelerine kadar geri çekilme görülebileceği gibi, 0,477 seviyesini yukarı geçer ve üzerinde kalıcı olabilir ise 0,662 seviyelerini hedef yapabilir.


ETHEREUM


ethereum

Yukarı yönlü hareketlerine devam eden Ethereum Haftalık grafiğini incelediğimizde, 212 seviyesi üzerinde kaldığı sürece 372 seviyesinde bulunan direnç seviyesini hedef yapması ve bu seviyeyi yukarı kırmaya çalışacağını değerlendiriyoruz.Eğer 372 seviyesini yukarı kırmayı başarabilir ve üzerinde tutunabilir ise muhtemel oluşan çanak hedefi olan 790 seviyelerini hedef yapması beklenebilir.

LITECOIN


litecoin

116 seviyelerinde fiyat hareketlerine devam eden Litecoin i izlemeye devam ediyoruz. 118 seviyesi yukarı geçilemediği sürece 108 seviyelerine kadar bir geri çekilme olması beklenebilir.

HOLO

HOLO

0,00262 seviye hedefine ulaşan HOLO, 0,00275 seviyesi yukarı geçilmediği sürece , 0,00200 seviyesini hedef yapması beklenebilir.
0,00275 seviyesi yukarı geçilir ve üzerinde kalıcı olursa 0,00355 seviyesine kadar yükselişini sürdürebilir.

Kemal Zenbel

İlgili Makaleler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+