ECB - TCMB - TÜFE gündemi ile EURUSD - USDTRY - ONS ALTIN Beklentiler

ECB - TCMB - TÜFE gündemi ile EURUSD - USDTRY - ONS ALTIN Beklentiler

Kudret Ayyıldır  | 11.09.2019 07:46

Değerli İzleyiciler,

Haftanın en önemli gündem maddeleri ECB ve TCMB faiz kararı, ECB Başkanı Draghi’nin piyasalara vereceği mesaj ve ABD’den gelecek TÜFE verisi olarak bilinmektedir. Bu video çalışmasında ilgili gündem maddelerine yönelik beklentileri izah ederken EURUSD, USDTRY ve Ons Altın fiyatına yönelik hangi teknik görünüm dikkate alınmalıdır sorusunun cevabına ulaşacaksınız.

İyi seyirler, Başarılı işlemler dilerim…

Kudret AYYILDIR

Orijinal Makale

Kudret Ayyıldır

İlgili Makaleler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
H Ceren Cihan Sarıtaş
H Ceren Cihan Sarıtaş

Sanırım link koymayı unutmuşsunuz Kudret bey  ... (Devamını Oku)

11.09.2019 11:09 GMT· 1 · Cevap
nuray ergür
nuray ergür

hocam vdıyo yok .nasıl ulasacagım son vıdyonuza.  ... (Devamını Oku)

11.09.2019 08:17 GMT· 1 · Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+