FED Faiz İndirim Sinyali Bankacılık Sektörü Öncülüğünde BİST100'ü Yukarı Taşıyor

FED Faiz İndirim Sinyali Bankacılık Sektörü Öncülüğünde BİST100'ü Yukarı Taşıyor

Murat Akel  | 20.06.2019 11:39

USD/JPY
Teknik olarak baktığımızda aşağıda 107.45 desteğinin altında önce 106.85 ve arkasından 106.05 seviyesine kadar düşüş görülebilir. Yukarıda 107.75 seviyesinin kırılması halinde önce 107.95 ve arkasından 108.22 direnci test edilebilir.
USD/JPY

EUR/TL

Teknik olarak baktığımızda yukarıda 6.5120 seviyesinin kırılması halinde önce 6.5350 ve arkasından 6.5720 seviyesi test edilebilir. Aşağıda ise 6.4765 seviyesinin altında önce 6.4540 ve arkasından 6.3920 desteğine kadar düşüş yaşanabilir.
EUR/TRY

BTC

Teknik olarak baktığımızda bitcoinde yukarıda 9.364 direncinin üzerinde önce 9.471 ve arkasından 9.532 seviyesi test edilebilir. Aşağıda ise 9.118 seviyesinin kırılması halinde önce 8.951 ve arkasından 8.812 desteğine kadar düşüş görülebilir.
BTC

BİST100

Teknik olarak baktığımızda yukarıda 95.620 seviyesinin kırılması halinde 96.450 ve arkasından 97.480 direnci test edilebilir. Aşağıda ise 94.230 seviyesinin altında önce 93.400 ve arkasından 92.420 desteğine doğru düşüş görülebilir.

BİST100

Murat Akel

İlgili Makaleler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+