Oluşan Kanal Sonrasında Ethereum'da Düşüş Yaşanabilir

Oluşan Kanal Sonrasında Ethereum'da Düşüş Yaşanabilir

Kemal Zenbel  | 10.06.2019 17:07

HOLO

0,00272 seviyelerinden devam eden satış baskısı ile 0,00163 seviyelerine kadar geri çekilen HOLO 0,00125 seviyesindeki
trend desteği aşağı kırılmadığı sürece, 0,00244 seviyelerinin tekrar test edilmesi beklenebilir.0,00244 seviyesi üzerinde
oluşacak günlük kapanışlar Fiyat hareketini daha yukarılara taşıyabilir.
HOLO


Litecoin
Litecoin 116 seviyesinde fiyat hareketlerine devam etmekte, 111 ve 102 seviyesinden aldığı destek ile 128 ve 141
seviyelerini hedef yapması beklenebilir.
LİTECOİN


Bitcoin
6000 seviyesi üzerinde kaldığı sürece, 10500 seviye hedefine ulaşmasını beklediğimiz Bitcoini izlemeye devam ediyoruz.
9000 seviyelerinden itibaren devam eden satış baskısının 7375--7050 destek seviyelerinden itibaren alımları kuvvetlendirmesi muhtemel görünmekte.
BİTCOİN


Ripple
Riple de 0,475 seviyelerinden itibaren devam eden satış baskısının 0,368--0,340 seviyelerindeki detsek noktaları ile erimesi mümkün görünüyor.
0,368--0,340 seviyelerindeki destek noktalarının alımları kuvvetlendirerek fiyat hareketini 0,475 ve 0,515 seviyelerine taşıması beklenebilir.Facebook Grubumuz
RİPPLE


Ethereum
Oluşan kanal içerisinde hareketlerine devam etmesini beklediğimiz Ethereum'da 285 seviyelerinden devam eden satış
baskısının 225--211 seviyelerinde bulunan destek noktalarından veya kanal taban desteği olan 187 seviyelerinden alım ile
karşılaşarak 300--320 seviyelerini hedef yapması beklenebilir.
ETHEREUM

Kemal Zenbel

İlgili Makaleler

Son yorumlar

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+