Blog Sayfamıza Merhaba Deyin

Blog Sayfamıza Merhaba Deyin

Yenilikler  | 15.11.2018 13:07

Blog Sayfamıza Merhaba Deyin

PARA!

Para için buradasınız.

Para kazanmak ve kazancınızı arttırmak istiyorsunuz.

Dikkatinizi çektiğimize göre, yeni blog sayfamıza hoş geldiniz diyebiliriz.

Açıkçası bir süredir blog oluşturmayı planlıyorduk ancak önce önemli olan konuya odaklanmak istedik. Bu da kullanıcılarımıza küresel finans piyasaları ile ilgili her şeyi sunmak. Şimdi blog sayfamızı oluşturmanın doğru zaman olduğunu düşünüyoruz.

Temkinli bir yatırımcı olup istikrarlı tahvilleri tercih ediyor da olsanız, riskli bir yatırımcı olup yüksek volatiliteli ve yüksek getirili hisseleri takip ediyor da olsanız, kripto yatırımcısı da olsanız fark etmez. Rakamları yeşil görmek istersiniz.

Peki piyasalar kapalıyken ne yapıyorsunuz?

Mola verip rahatlıyor musunuz? Gelecek hafta gerçekleşecek yarışa hazırlanıyor musunuz?

Hedefimiz, bu blog sayfasını hem eğlenceli hem eğitici hale getirmek ve Investing.com kullanıcıları olmayanlara da ulaşabilmek.

Bu blog sayfasında Investing.com duyurularını, güncellemeleri, eğitici makaleleri ve eğlenceli içerikleri bulabilirsiniz. (Ayrıca kaçırmış olma ihtimaliniz olan finansal haberleri)

Bunlar yapılandırılmış şekilde bulunacak, böylece istediğinizde istediğiniz şeyi bulabileceksiniz.

İlk olarak 3 ana kategoriye böleceğiz:

- Yenilikler
- Yatırımın İçinden
- Şirket Haberleri

Yenilikler bölümünde yeni araçları, özellikleri ve Investing.com uygulamaları ile internet sitesine ekleyeceğimiz seçenekleri konuşacağız.

Yatırımın İçinden bölümüne yatırım, piyasalar, sektör trendleri, uzmanlarımızın önerileri ve daha fazlasından oluşan ilginç haberleri, ilgi çekici gelişmeleri ekleyeceğiz. Aynı zamanda periyodik özetleri ve sizin için ilgi çekici olan şeyler ide ekleyeceğiz.

Son olarak Şirket Haberleri bölümünde Investing.com ile ilgili, ortaklıklar, kilometre taşları veya doğrudan Investing.com ile ilgili olan güncel haberleri bulacaksınız.

Daha fazla para kazanma hedefinize ulaşmanız için işinize yarayacağını düşündüğümüz tüm ilgili haber ve gelişmeleri burada paylaşmayı planlıyoruz.

Blog sayfamızı ara sıra ziyaret ederek bu gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

için yorum yapan ilk kişi olun

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 简体中文 繁體中文 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+

Investing.com Uygulamasını indirin

Hisseler, endeksler, dövizler, emtia ve tahviller için ücretsiz anlık fiyatlara, grafiklere ve alarmlara ulaşın. En iyi teknik analiz ve tahminleri ücretsiz görün.

Investing.com Uygulamada daha iyi!

Daha çok içerik, daha hızlı fiyatlar ve grafiklerle birlikte, daha kolay bir deneyim sadece Uygulamada.