Blog Sayfamıza Merhaba Deyin

Blog Sayfamıza Merhaba Deyin

Yenilikler  | 15.11.2018 13:07

Blog Sayfamıza Merhaba Deyin

PARA!

Para için buradasınız.

Para kazanmak ve kazancınızı arttırmak istiyorsunuz.

Dikkatinizi çektiğimize göre, yeni blog sayfamıza hoş geldiniz diyebiliriz.

Açıkçası bir süredir blog oluşturmayı planlıyorduk ancak önce önemli olan konuya odaklanmak istedik. Bu da kullanıcılarımıza küresel finans piyasaları ile ilgili her şeyi sunmak. Şimdi blog sayfamızı oluşturmanın doğru zaman olduğunu düşünüyoruz.

Temkinli bir yatırımcı olup istikrarlı tahvilleri tercih ediyor da olsanız, riskli bir yatırımcı olup yüksek volatiliteli ve yüksek getirili hisseleri takip ediyor da olsanız, kripto yatırımcısı da olsanız fark etmez. Rakamları yeşil görmek istersiniz.

Peki piyasalar kapalıyken ne yapıyorsunuz?

Mola verip rahatlıyor musunuz? Gelecek hafta gerçekleşecek yarışa hazırlanıyor musunuz?

Hedefimiz, bu blog sayfasını hem eğlenceli hem eğitici hale getirmek ve Investing.com kullanıcıları olmayanlara da ulaşabilmek.

Bu blog sayfasında Investing.com duyurularını, güncellemeleri, eğitici makaleleri ve eğlenceli içerikleri bulabilirsiniz. (Ayrıca kaçırmış olma ihtimaliniz olan finansal haberleri)

Bunlar yapılandırılmış şekilde bulunacak, böylece istediğinizde istediğiniz şeyi bulabileceksiniz.

İlk olarak 3 ana kategoriye böleceğiz:

- Yenilikler
- Yatırımın İçinden
- Şirket Haberleri

Yenilikler bölümünde yeni araçları, özellikleri ve Investing.com uygulamaları ile internet sitesine ekleyeceğimiz seçenekleri konuşacağız.

Yatırımın İçinden bölümüne yatırım, piyasalar, sektör trendleri, uzmanlarımızın önerileri ve daha fazlasından oluşan ilginç haberleri, ilgi çekici gelişmeleri ekleyeceğiz. Aynı zamanda periyodik özetleri ve sizin için ilgi çekici olan şeyler ide ekleyeceğiz.

Son olarak Şirket Haberleri bölümünde Investing.com ile ilgili, ortaklıklar, kilometre taşları veya doğrudan Investing.com ile ilgili olan güncel haberleri bulacaksınız.

Daha fazla para kazanma hedefinize ulaşmanız için işinize yarayacağını düşündüğümüz tüm ilgili haber ve gelişmeleri burada paylaşmayı planlıyoruz.

Blog sayfamızı ara sıra ziyaret ederek bu gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.

_newtouch_latest_comments

_buttonAddComment
_newtouch_comments_antispam_message
hakan berk
hakan berk

slm bilmedigim bir konu yorumlari okuyorum bilgi edinmeye calişiyorum kolaylılar diliyorum  ... (_ReadMore)

07.12.2018 16:41 GMT· _discussion_reply
_newtouch_discussion_title
newtouch_comments_reply_comment_hint
_newtouch_comments_antispam_message

_touchRiskDisclosure_message

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
_Logout
Mobile_app_sign_in_pop_up_sign_out_text
_No_Yes
_Cancel_Yes
mobile_app_saving_changes

+