Investing.com İskandinav Borsalarının Anlık Verilerini Yayınlıyor

Investing.com İskandinav Borsalarının Anlık Verilerini Yayınlıyor

Yenilikler  | 19.11.2018 14:16

Investing.com İskandinav Borsalarının Anlık Verilerini Yayınlıyor

Kullanıcılarımıza en güncel, en güncel verileri gerçek zamanlı olarak verme misyonumuzun bir parçası olarak, Investing.com kısa bir süre önce Stockholm, Helsinki, Kopenhag ve İzlanda Menkul Kıymetler Borsasından gerçek zamanlı verileri sisteme ekledi. Bu hem İsveç, Finlandiya, Danimarka ve İzlanda'daki kullanıcılarımız hem de yerel menkul kıymet almak isteyen yatırımcılar için harika bir haber.

Normalde bu borsalardan aldığımız verilerin 20 dakika gecikmeli olduğunu düşünürsek bunun harika bir haber olduğunu görebiliriz.

Kısa Bilgiler

  • Stokholm Borsası: Dünyanın en büyük 15. borsası. 310 şirketten oluşan borsanın değeri 1,51 trilyon dolardır.
  • Helsinki Borsası: 141 adet şirketle dünyanın en büyük 75. borsasıdır.
  • Kopenhag Borsası: Barındırdığı 138 şirket ile dünyanın en büyük 70. borsasıdır.

İskandinav piyasalarına aşina olmayanlar için, bölgede bazı büyük firmalar yer almaktadır. İsveç, IKEA ile birlikte tek başına bir mobilya devidir. Bunun dışında giyim şirketi H&M [HMb], SONY tarafından satın alınmış olan telekomünikasyon şirketi Ericsson [ERICb], ev eşyaları üreticisi Electrolux [ELUXa], ve Spotify [SPOT] ile Skype (Microsoft [MSFT] tarafından 2011’de 8,5 milyon dolara satın alındı) gibi yazılım devleri de burada yer almaktadır.

Investing.com’u 1 numaralı site yapmak ve tüm yatırım ihtiyaçlarınız için tek nokta haline getirmek için başka bir adım daha attık.

için yorum yapan ilk kişi olun

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+