Uygulamamız Artık Amazon App Store’da da Mevcut

Uygulamamız Artık Amazon App Store’da da Mevcut

Yenilikler  | 22.03.2019 19:36

Uygulamamız Artık Amazon App Store’da da Mevcut

Investing.com uygulamasını Amazon Fire tablet cihazlarında kullanmak isteyenler artık Amazon Uygulama Mağazasında uygulamamızı bulabilirler. Uygulama aşağıdaki özellikleri içermektedir:

Amazon

Anlık Veri - 70 küresel borsada işlem görmekte olan 100 binden fazla finansal araç için gerçek zamanlı fiyatlar ve grafikler

Ekonomik Takvim - Kişisel ilgi alanlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir küresel ekonomik olaylar.

Kişiselleştirilebilir Portföy - Takip listenizi istediğiniz gibi düzenleyip hisse fiyatlarını, dövizleri, emtia birimlerini, endeksleri, ETF’leri ve tahvilleri takip edin. Tamamı Investing.com hesabınızla senkrondur.

Alarmlar - Alarm sistemimiz, herhangi bir araç, ekonomik takvim olayı veya yeni bir makale yayınlandığında haberdar olmanızı sağlar.

Haberler & Analizler - Son dakika haberleri, videolar, küresel finans piyasaları, teknoloji sektörü ve politika ile ilgili güncellemeler ve analizler

Finansal Araçlar

Ekonomik Takvim, Gelir Takvimi, Teknik Özet, Döviz Çevirici, Piyasa Fiyatları, Gelişmiş Grafikler ve daha fazlasını içeren dünyaca ünlü araçlarımıza kolayca erişim sağlayın.

Zaten üye misiniz?

Giriş yapın ve tüm cihazlarınız arasında senkronize bir şekilde portföyünüz ve alarmlarınızı yönetmeye devam edin.

Yalnız Değilsiniz.

Büyüyen yatırımcı topluluğumuza siz de katılın ve makaleleri Facebook, WhatsApp, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşın.

Amazon uygulamamızı denediniz mi? Ne düşündüğünüzü bize söyleyin.

için yorum yapan ilk kişi olun

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+