Uygulamamız Artık Amazon App Store’da da Mevcut

Uygulamamız Artık Amazon App Store’da da Mevcut

Yenilikler  | 22.03.2019 19:36

Uygulamamız Artık Amazon App Store’da da Mevcut

Investing.com uygulamasını Amazon Fire tablet cihazlarında kullanmak isteyenler artık Amazon Uygulama Mağazasında uygulamamızı bulabilirler. Uygulama aşağıdaki özellikleri içermektedir:

Amazon

Anlık Veri - 70 küresel borsada işlem görmekte olan 100 binden fazla finansal araç için gerçek zamanlı fiyatlar ve grafikler

Ekonomik Takvim - Kişisel ilgi alanlarınız doğrultusunda özelleştirilebilir küresel ekonomik olaylar.

Kişiselleştirilebilir Portföy - Takip listenizi istediğiniz gibi düzenleyip hisse fiyatlarını, dövizleri, emtia birimlerini, endeksleri, ETF’leri ve tahvilleri takip edin. Tamamı Investing.com hesabınızla senkrondur.

Alarmlar - Alarm sistemimiz, herhangi bir araç, ekonomik takvim olayı veya yeni bir makale yayınlandığında haberdar olmanızı sağlar.

Haberler & Analizler - Son dakika haberleri, videolar, küresel finans piyasaları, teknoloji sektörü ve politika ile ilgili güncellemeler ve analizler

Finansal Araçlar

Ekonomik Takvim, Gelir Takvimi, Teknik Özet, Döviz Çevirici, Piyasa Fiyatları, Gelişmiş Grafikler ve daha fazlasını içeren dünyaca ünlü araçlarımıza kolayca erişim sağlayın.

Zaten üye misiniz?

Giriş yapın ve tüm cihazlarınız arasında senkronize bir şekilde portföyünüz ve alarmlarınızı yönetmeye devam edin.

Yalnız Değilsiniz.

Büyüyen yatırımcı topluluğumuza siz de katılın ve makaleleri Facebook, WhatsApp, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşın.

Amazon uygulamamızı denediniz mi? Ne düşündüğünüzü bize söyleyin.

mobile_app_comments_empty_text

_buttonAddComment
_newtouch_comments_antispam_message
_newtouch_discussion_title
newtouch_comments_reply_comment_hint
_newtouch_comments_antispam_message

_touchRiskDisclosure_message

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
_Logout
Mobile_app_sign_in_pop_up_sign_out_text
_No_Yes
_Cancel_Yes
mobile_app_saving_changes

+