Ziraat Yatirim

Genel Bilgi

Düzenleyen: Türkiye Sermaye Piyasası Kurulu

Hesap Ayarları

Scalping: Hayır
Finansal Koruma: Hayır
Ücretsiz Demo Hesabı: Hayır
ABD'den Tüccarlar: Hayır
İslami Hesap: Hayır
Ücretler & Komisyonlar Düzenleyin
Döviz: Hayır
Borç Transfer Ücreti: Hayır
Teminat Faizi: Hayır
Para Yatırma Ücretleri: Hayır
Geri Çekilme Ücretleri: Hayır

Hizmet Ayrıntıları

Desteklenen Diller: Türkçe
Telefon Siparişleri: Hayır
Kişisel hesap yöneticisi: Hayır

Ticaret ve Yatırım Araçları

24 saat Alım/Satım: Hayır
Grafik Paketi: Hayır
Canlı Haber Beslemeleri: Hayır
Şirket Bilgisi

Ziraat Yatırım Menkul Değerler, Türkiye'nin en köklü kuruluşlarından biri olan Ziraat Bankası'nın iştiraki olarak 18.02.1997 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Uzman kadrosu ve 60 Milyon TL lik ödenmiş sermayesi ile Sermaye Piyasası Kurulu'ndan almış olduğu yetki belgeleri kapsamında Sermaye Piyasasında faaliyet göstermektedir.

İnternet şube,mobil uygulamalar ve Genel Müdürlük (0 850 22 22 979) Aracılık Hizmetleri Servisi ile hizmet vermektedir. Ayrıca Ziraat Bankası'nın yurt sathına yayılmış tüm şubeleri Ziraat Yatırım Menkul Değerler'in acentesi konumundadır.

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. “geniş yetkili aracı kurum” olarak (işlem aracılığı, portföy aracılığı, bireysel portföy yöneticiliği, yatırım danışmanlığı ve halka arza aracılık faaliyetleri ile sınırlı saklama) hizmetinde bulunma yetkilerine sahiptir.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+