Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Brent Petrol Vadeli İşlemleri - Aug 19 (LCOQ9)

Brent Petrol Vadeli İşlemleri - Aug 19 (LCOQ9)

64,14 +2,32 +3,75%
20:18:51 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 62,2 - 64,8
52 Hafta 49,93 - 86,74
Ö. Kapanış 61,82
Açılış 62,2
Ay Aug 19
Son İşlem Günü 23/06/2019
Grup Enerji
1 Yıllık Değişim - 16,73%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Tahsin Coskun
Tahsin Coskun

Arkadaslar allah herkezin gönlüne göre versin ben çıkış yada düşüş olsun amaçlı vs yazmıyorum sadece gerçekleşmesi mümkün olasılıkları yazıyorum twittırdada öyle yazıyorum son bir hafta içinde bist çıkış ve düşüş gününü bile yazdım nedenler var o yüzden diyorum grafikler bir oyundur geeçekl olan beklentilerdir   ... (Devamını Oku)

10 dakika önce· 6 · Cevap
Hüseyin Çetinel
Hüseyin Çetinel

Ogün hocam buralarda misin  ... (Devamını Oku)

12 dakika önce· 2 · Cevap
Hicran TERCAN
Hicran TERCAN

Putin Trump a sari kart göstermis, Fransa Usa ve Iran konusunda kaygiliymis, karsi saldirisi konusu icin görusmeler yapilmis ama Usa baskanina askeri harekat hakki veren yasa bugun kalkmisti. Bunlar tvtr de paylasilanlar  ... (Devamını Oku)

14 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (100968)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+