Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Brent Petrol Vadeli İşlemleri - Feb 19 (LCOG9)

Brent Petrol Vadeli İşlemleri - Feb 19 (LCOG9)

RT-CFD
60,30 -1,15 -1,87%
15/12 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 59,92 - 61,73
52 Hafta 57,5 - 86,74
Ö. Kapanış 60,3
Açılış 61,63
Ay Feb 19
Son İşlem Günü 23/12/2018
Grup Enerji
1 Yıllık Değişim - 4,63%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Aslan Özgür
Aslan Özgür

Sesız bir topluluk 100 bin lerce ama cıt yok 100 bın kişeye mikronfonsuz bıle en net şekılde gider hergun yanında gecersın hep sessız :D sende onlara katılmak için saatını gununu beklıon orda senın neyın bekledıgının farkındamısın ?  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 3 · Cevap
Korhan Basoz
Korhan Basoz

iyi akşamlar beyler. Şu hafta sonlarını hiç sevmiyorum vakit geçmiyor. çok lanet birşey bu kumar. Sigara 1, varant 2  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 2 · Cevap
Aslan Özgür
Aslan Özgür

Bu gece uyumayak :Ddd açılana kadar  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (64159)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+