Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri - Oct 18 (CLV8)

Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri - Oct 18 (CLV8)

RT-CFD
65,09 -0,12 -0,18%
04:27:12 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 65,06 - 65,22
52 Hafta 45,58 - 75,27
Ö. Kapanış 65,21
Açılış 65,21
Ay Oct 18
Son İşlem Günü 16/09/2018
Grup Enerji
1 Yıllık Değişim 35,87%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Stop LOSS
Stop LOSS

65.22 ye cizik çektim geçemezzzzzzzzz  ... (Devamını Oku)

45 dakika önce· 1 · Cevap
Stop LOSS
Stop LOSS

Saatlikte sel kesin gibi ama 4 saatlik biraz sıkıntı var  ... (Devamını Oku)

59 dakika önce· Cevap
DailyTraderForte
DailyTraderForte

çok sever petrol bu tarz konuşmaları. girmiştir. çıkmıştır. aşmaz aşar. rakkama bakar yarın saat 1630 da okuruz bakalım geçer mi geçmez mi. düşer mi düşmez mi. düşecek düşecekte işte hangi rakkama çıktıktan sonra düşerse o işte o rakkam olmaz  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (189558)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+