Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri - Mar 18 (CLH8)

Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri - Mar 18 (CLH8)

RT-CFD
63,97 +0,40 +0,63%
13:15:12 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 63,76 - 64,06
52 Hafta 42,05 - 64,89
Ö. Kapanış 63,57
Açılış 63,92
Ay Mar 18
Son İşlem Günü 18/02/2018
Grup Enerji
1-Yıllık Kazanç 19,73%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
AyZek AyZek
AyZek AyZek

Değerli ustalar, yön ne taraf bilgi verirseniz sevinirim   ... (Devamını Oku)

53 dakika önce· Cevap
Fikret Cemile Terzi
Fikret Cemile Terzi

Uzun zamandır xtrade ile çalışıyorum hiç sorunu yok dünyanın ilk 10 u arasında prim yapmak için demiyorum ama isterseniz bi bakın araştrın liberal gala vs sağlam değil bunlar  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
CAHIL Adam
CAHIL Adam

Ben bugüne kadar hiç bir kimseye laf söylemdim beni bilen bilir ama benki bu işi 7 yıldır yapıyorum ve şunu girdum liberal fx tam bir dolambaç para si olan çekip başka firmaya gecsin  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (174722)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+