Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri - Aug 17 (CLQ7)

Ham Petrol WTI Vadeli İşlemleri - Aug 17 (CLQ7)

RT-CFD
42,64 -0,10 -0,23%
16:54:58 - Gerçek zamanlı Veriler CFD. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 42,55 - 43,08
52 Hafta 39,19 - 55,24
Ö. Kapanış 42,74
Açılış 42,8
Ay Aug 17
Son İşlem Günü 18/06/2017
Grup Enerji
1-Yıllık Kazanç - 12,7%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
ihsan
ihsan

çok pis çıkacak:)  ... (Devamını Oku)

6 dakika önce· 7 · Cevap
Salih Gümüş
Salih Gümüş

yine caaarrrt yaptı ama bu sefer arkasının gelmesini beklemiyorum. çok kötü seker...  ... (Devamını Oku)

19 dakika önce· Cevap
Mehmet Sen
Mehmet Sen

42.91 maliyetli sell pozuma sl maliyet yaptım. 17.00 kapanışından sonra yeni poz ekleyip eklemeye bakarım. Ytd  ... (Devamını Oku)

19 dakika önce· 5 · Cevap
Tüm yorumları göster (160680)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Indonesia Malaysia Thailand Vietnam
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+