Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ABD Soya Fasulyesi Vadeli İşlemleri - Nov 19 (ZSX9)

ABD Soya Fasulyesi Vadeli İşlemleri - Nov 19 (ZSX9)

RT-CFD
919,12 +20,12 +2,24%
19/07 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Gün Aralığı 897,38 - 923,88
52 Hafta 791,38 - 936,38
Ö. Kapanış 899
Açılış 900,5
Ay Nov 19
Son İşlem Günü 30/06/2019
Grup Tarım
1 Yıllık Değişim 8,35%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Berna Gökdeniz
Berna Gökdeniz

Müjde arkadaşlar müjde oleyyy. Kahingarga geri dönmüş. Tweťtè aratın kahingarga diye takibe alın efsane TAVÂNCI hocaların hocası, usta borsacı. Eski hesabìnı kapattırdılar kıskañanlar. O kadar tàvanı kimse bulamaz. Bu yeni hesabı çok şükür geri döndü.   ... (Devamını Oku)

25.05.2019 13:21 GMT· Cevap
Onder Ozbarut
Onder Ozbarut

anlaşma sinyali olursa 900-1000 olur  ... (Devamını Oku)

13.05.2019 13:35 GMT· Cevap
Onder Ozbarut
Onder Ozbarut

soya nin en buyuk musterisi Çin.anlaşma olmazsa teknik olarak 725 e kadar dusebilir  ... (Devamını Oku)

13.05.2019 01:54 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (41)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+