Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Bitcoin

Bitcoin USD

9.454,1 -1.039,7 -11,00%
15:44:41 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Piy. Değ $167,41B
Piyasadaki Arz BTC17,82M
Toplam Arz BTC21,00M
(24S) Hac. $26,84B
Değ (7G) -26,48%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Akrep Tower
Akrep Tower

1-2-3k lik alım göremedm daha  ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
Ben Demiştim
Ben Demiştim

btc 12 binken yazdığım mesaj. Zaman kısmında yanılmışım.. Yoruma gerek yok mesaj aşağıda. . . BTC/USD. 11.07.2019 0:11. Bitcoin Cuma günleri ele vermeyi çok sever. Cumartesi pazar dinlenme ve stress dönemi olur. pazartesi yeniden şahlanır. . Grafiği incelediğimde 3. dalganın yaklaştığını görüyorum. 10500 ün altına sarkarsa 9100 e kadar yolu var. Hatta 8binler bile ihtimal dahilinde. Daha önce de yazdım gelirse 9100 den alırım. Daha da inerse 8300 den de alırım. Daha da inerse bir mezar taşı alırım. 10500 üstü kalırsa daralan üçgen formasyonuna dönüşür. Buda genellikle yukarı kırar ama risk alıp giremem.  ... (Devamını Oku)

1 dakika önce· Cevap
Eray Çelik
Eray Çelik

bukowski ve harun esentaş aslında eser beyler haberiniz olsun  ... (Devamını Oku)

1 dakika önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (295643)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+