Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Bitcoin Cash

Bitcoin Cash USD

308,21 -6,78 -2,20%
11:14:13 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Piy. Değ $5,56B
Piyasadaki Arz BCH18,02M
Toplam Arz BCH21,00M
(24S) Hac. $1,40B
Değ (7G) +1,02%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
CARLİTOS WAY
CARLİTOS WAY

https://invst.ly/cbaiq   4 saatlik grafikte oluşan kanal ve destek dirençleri görüyorsunuz. 301 aşağıda destek yukarda 330 direnç.. 327 ye kadar geldi. 330 geçilemezse salınım normal olur. geçerde 330 u destek yapmaya başlarsa önündeki bir sonraki direnç yani engel 360 gibi görünmektedir.. ytd.. fikir olarak paylaştım.  ... (Devamını Oku)

17.09.2019 19:43 GMT· Cevap
Alexi Yanni
Alexi Yanni

htc'nin seçiminden anladığım kadarıyla btc, eth ve bch bu piyasada mahşerin üç atlısı olacaklar.diğer coinlere lafım yok ancak bana göre bu üçü her zaman piyasanın en tepesinde olacaklar.diğer coinlerin marketcap ta ağırlığı düşerken mahşerin üç atlısının marketcap ağırlığını hızla artırmasını bekliyorum.   ... (Devamını Oku)

16.09.2019 23:08 GMT· Cevap
Alexi Yanni
Alexi Yanni

çok güzel haberler peşisıra gelmeye başladı.nisan 2020 de bch halving'i var.mayıs 2020 de ise btc halving'i gerçekleşecek.bunlar boğa piyasasında olduğumuz ana denk gelirse muhteşem olacak.inşallah, ben halving'i boğa piyasasında karşılamayı bekliyorum.  ... (Devamını Oku)

16.09.2019 23:02 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (477)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+