Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Bitcoin Cash

Bitcoin Cash ETH

1,46360 +0,01703 +1,16%
11:31:03 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Piy. Değ $3,82B
Piyasadaki Arz BCH18,17M
Toplam Arz BCH21,00M
(24S) Hac. $1,28B
Değ (7G) -2,01%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Alexi Yanni
Alexi Yanni

bu forumun sakinliğini seviyorum.daha önce yazdıklarıma ulaşmak kolay oluyor.tam biz bize ortamı.en sevdiğim :)  ... (Devamını Oku)

14 saat önce· 1 · Cevap
Alexi Yanni
Alexi Yanni

Bugün Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarde, dijital paralarla ilgili açıklamalarda bulunmuş: "Eğer böyle bir akım varsa bizim de bu akımı yakalamamız gerekiyor. Çünkü belli ki ortada karşılamamız gereken bir talep var." demiş.benim en son yazdığım yazının altında bankalar ile ilgili yazdıklarımı okuyun lütfen.birgün önceden haber vermişim.o konuşmadan biz yazmışız.   ... (Devamını Oku)

14 saat önce· Cevap
Alexi Yanni
Alexi Yanni

sabırla güzel olacak bu işin sonu.herkesin umudu tükendiğinde dayanabilenler kazanacak.o günlere yaklaştığımıza kendi adıma zerre kadar şüphem yok.bu arada alarmları kurup sabırla beklemek gerek.her dakika ekrana bakmak bizi manipülasyona kurban edebilir.biraz ekrandan uzak durmak faydalı olacaktır diye düşünüyorum.   ... (Devamını Oku)

11.12.2019 22:42 GMT· 6 · Cevap
Tüm yorumları göster (585)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+