Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BCH/USD - Bitcoin Cash Amerikan Doları

BCH/USD - Bitcoin Cash Amerikan Doları

Huobi
423,93 +9,74 +2,35%
23:54:39 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 423,67 / 423,89
Gün Aralığı 397,5 - 445,47
52 Hafta 74,21 - 1.229,94
Ö. Kapanış 414,19
Açılış 414,19
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
MertKAPTAN
MertKAPTAN

443 dolar üzerinde 4 saatlik 3 kapanış yaparsa, Bitcoin de 8000 dolar altına düşmez ise Bch 600 doları çok rahat geçebilir   ... (Devamını Oku)

10 dakika önce· Cevap
MertKAPTAN
MertKAPTAN

arkadaslar sabırlı olun. yakın zamanda 600 doları geçeceğine inanıyorum   ... (Devamını Oku)

14 dakika önce· Cevap
btcltc bch
btcltc bch

aşağıdaki flooda son ek, sene sonu demek illaha 31 aralık demek değil, vadeli bono almıyorsun, Mayıs 20 20'den - 31 Aralığa kadar herhangi bir zaman diliminde olabilir (olur, olacak değil olabilir) mesela son boğada Ltc'nin $65 ten $ 400'ü görmesi bir hafta 10 gün içinde gerçekleşmişti, illaha kademe kademe çıkar ve aylara yayılır diye birşey de yok, ama aşağıda belirttiğim gibi bir hedefin olmalı, o hedefe varınca satmalısın yoksa hodl'un da anlamı yok eğer 3-5 senelik Hodl'cu değilseniz  ... (Devamını Oku)

20 saat önce· 5 · Cevap
Tüm yorumları göster (317)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+