Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BCH/USD - Bitcoin Cash Amerikan Doları

BCH/USD - Bitcoin Cash Amerikan Doları

Bitfinex
250,00 -197,34 -44,11%
20:48:58 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 243,84 / 299,00
Gün Aralığı 250 - 467
52 Hafta 250 - 4.104,3
Ö. Kapanış 462,9
Açılış 530
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Harun İpek
Harun İpek

Ne biçim olmuş bu 300 doların altı   ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
Artı Yüzde On Eksi Yüzde On
Artı Yüzde On Eksi Yüzde On

Fork sonrası sert çakılacak demiştim iyiki satıp xrp ye girmişim   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Mohikan Sakarya
Mohikan Sakarya

Bitcoin Cash ağı şimdi yükseltildi!. Yeni fikir birliği kuralları uyarınca 253 blok çıkarıldı!. Bitcoin ABC şu anda iş kanıtı olarak % 52.2 . . Bitcoin ABC şu anda 11 blok öndedir .  hala benim gibi satmayanlar varsa durum kafa kafaya devam ediyor, bsv aradaki 30 blokluk farkı 11 e kadar indirmiş, stres testi diye bir çalışması var ve en uzun blok yapmaya çalışarak başarılı olacaklarını belirtiyorlar, henüz sona gelmedik mücadele tam gaz devam ediyor..  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (4958)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+