Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BCH/USD - Bitcoin Cash Amerikan Doları

BCH/USD - Bitcoin Cash Amerikan Doları

Bittrex
283,09 -22,96 -7,50%
05:29:33 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 283,77 / 284,65
Gün Aralığı 282,3 - 315,54
52 Hafta 74 - 877,58
Ö. Kapanış 306,04
Açılış 306,04
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
CARLİTOS WAY
CARLİTOS WAY

https://invst.ly/bcy1s    bch şu an 320 de ..  kırmızı kanal ,düşen trend kanalıdır..  şu an o kanalın üst çizgisine çok yakın.. o çizgi şu an için 338 dedir..kırarda 360 üstünede atabilirse sorun yok gibi.. .kıramazsa soluğu 230- 240 da alabilir. ytd..  şuda 4 saatlik grafiktir.  https://invst.ly/bcy7b  yatırım tavsiyesi değildir fikir olarak paylaştım..  ... (Devamını Oku)

21.07.2019 21:59 GMT· 1 · Cevap
MUHLİS Ertek
MUHLİS Ertek

Cryto34 neden bu kadar boş konuşuyorsun büyük düşüş daha başlamadı daha 1.5 at önce 800 tl idi cash  ... (Devamını Oku)

21.07.2019 18:41 GMT· Cevap
CRYPTO34
CRYPTO34

335 SEL 315 BUY :d. Milyarder Bitcoin Yatırımcısı: Korkmayın! 100 Dolar Değil, 40 Bin Dolar Geliyor  ... (Devamını Oku)

21.07.2019 16:35 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (448)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+