Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Bitcoin

Bitcoin USD

10.167,1 +127,0 +1,25%
19:43:25 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi

Son yorumlar Bitcoin

Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Ece Sarsılmaz
Ece Sarsılmaz

düşecek diyip milleti n vebalini almayın diyorsunuz sizde yukselcek diyip terste bırakmayın   ... (Devamını Oku)

24 dakika önce· 1 · Cevap
Orcuuns
Orcuuns

herkes salliyor:)  ... (Devamını Oku)

40 dakika önce· Cevap
Umut Aslan
Umut Aslan

Selamlar sizlerle düşüncelerimi paylaşmak istiyorum; BTC 2013 kasım ve sonrasına bakarsak bir trend var bence yükselişten 1 yıl sonra dip görüyor sonra 1 yılda toparlıyor. Şuan o topralanmayı yaşıyor olabiliriz.(tekrarlıyorsa) halving le birlikte önümüzdeki 2 yıl sonra BTC 3,100$ lık dibin en az 13 kat en fazla 130 kat üstüne çıkabilir.  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 1 · Cevap
Selçuk Saldız
Selçuk Saldız

benjamin yine cosuyo  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 3 · Cevap
Ömer KAPTAN
Ömer KAPTAN

Düşecek diyip milletin vebaline girmeyin   ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
RAMAZAN TURGUT
RAMAZAN TURGUT

Satsam mı satmasam mı?  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
Ali Yıldırım
Ali Yıldırım

Band bakın loooo  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
Ali Yıldırım
Ali Yıldırım

Band çıkıyon bakalım inşallah devamını getirin  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
Burak Açış
Burak Açış

Bir zamanlar ben de alır satardım uzun zaman oldu bulaşmayalı. BTC belli algoritmalar çerçevesinde ilerler. Paylaştığım grafikte önce yeşil çizgiye sonrada mavi çizgiye değeceğini düşünüyorum. Turuncuya değme ihtimali gelişen olaylara göre değişir. Son üç aylık grafiğinde daralan üçgen var sonu genellikle sert aşağı kırılmayla biter bu da analizimi destekliyor. Ben üç dört ay daha bulaşmam. Size bir fikir sunması adına paylaşıyorum kararınızı kendiniz verin. https://www.tradingview.com/x/zJgsSbj3/  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
soner yıldız
soner yıldız

Ağa babalar nereye güçlü çekerse oraya gidiyor . FERDİ FERDİ nin dediği gibi herkes burada. Balinalar nereye gel gel yaparsa tersten patlatıp şişme derdinde bence . Bu yüzden serpmek lazım . YTD.  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Ece Sarsılmaz
Ece Sarsılmaz

kırılma bekliyorsaniz bu herzaman aşağıya olur çünkü herkes alıp beklemede onun için terste bırakmak için aşşagı kirarlar biz olsak bizde öyle yapardık eğer yükseltecek olsalar beklemediğiniz bir yersen yükseltirler   ... (Devamını Oku)

4 saat önce· 4 · Cevap
Muhammed Tas
Muhammed Tas

inerse 8600 küsür çıkarsa 11.800 küsür  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Ferdi Ferdi
Ferdi Ferdi

Çoğu kişide, yıllar geçtikçe BTC değerine değer katacak diye bir algı var. Ben pek emin değilim. Eskisi gibi tek alternatif BTC değil ki her sene daha da yükselsin. Çok başarılı kripto paralar var bu piyasada. Çoğu da yeni. Ayrıca Libra da yolda. BTC bu kadar rakibe tek başına karşı koyamayabilir. Demek istediğim; BTC'deki paraların azımsanmayacak bir kısmı diğer coinlere dağılabilir ve BTC'de durgunluğa veya düşüşe sebep olabilir.   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 4 · Cevap
Ayaz Reklam
Ayaz Reklam

Nakitte olanlar, SNM al 1 hafta bekle. En az P  ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 1 · Cevap
Mert Seçkin
Mert Seçkin

5 gün önce saattım bu ankr 100de 30kar ettim şimdi ankr güvenilir liman çünkü tüm paralar çıktı bu 29.30 .31 arası gitti geldi aşağı gitmez yukarı çıkarsa allah bereket versin.  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· Cevap
Ece Sarsılmaz
Ece Sarsılmaz

12kyi gormiyecek birdaha 10 k larada son çıkışı değer kaybediyor  ... (Devamını Oku)

6 saat önce· 2 · Cevap
Ali Yıldırım
Ali Yıldırım

Band ananı skm bekletin artık beni aylardır sen bam bam yapman mı hiç  ... (Devamını Oku)

7 saat önce· Cevap
Fatih Kocaoz
Fatih Kocaoz

Bu btc 1000 dolara duser az kaldi  ... (Devamını Oku)

7 saat önce· 4 · Cevap
RichieRich81
RichieRich81

Dün yazdığm ve şuan 3. sayfada kalan mesajımı görenler ve dikkate alanlar kazanmıştır herhalde.  56.200 ve 56.702'den aldıklarımı dün akşam 58.999'dan sattım. Yeniden alım için düşündüğüm hedef 56.500 ile 57.000 aralığı. Herkese bol şans  ... (Devamını Oku)

8 saat önce· 2 · Cevap
İbrahim İbrahimm
İbrahim İbrahimm

hacim okumasını bilmiyorsan çok yaparsın arkanıza yaslanın rahatınıza bakın 12100 hedefi var kısa vadede  ... (Devamını Oku)

17 saat önce· 3 · Cevap
erdem başkurt
erdem başkurt

Win ın satışları git gide eriyor yakın zamanda pump gelebilir tetikte olun  ... (Devamını Oku)

17 saat önce· Cevap
kripto mania
kripto mania

Btc dump etmezse bnb nın bır sonrakı turu daha yukarı olmalı gibi...  ... (Devamını Oku)

18 saat önce· 1 · Cevap
Selçuk Arpağ
Selçuk Arpağ

Bak bak son zamanlarda huy etti m k koini bir dolar bir dolar ufaktan düşmeyi   ... (Devamını Oku)

18 saat önce· Cevap
Ferdi Ferdi
Ferdi Ferdi

Bu piyasaya meraktan girmiştim ama beni rahatsız eden birşeyler var. Sanki insanların hakkını yiyormuş gibi hissediyorum. Bu durumdan da rahatsızlık duyuyorum. Tamam al sat yapmak keyifli fakat ne kadar doğru? Birilerinin kazanabilmesi için birilerinin kaybetmesi gerekiyor. Biraz rahatsız hissettim sizde de oluyor mu böyle şeyler  ... (Devamını Oku)

18 saat önce· 12 · Cevap
demir demirkan
demir demirkan

https://invst.ly/ccgyg  bu şekle göre 9,150  den aşağı düşmedikçe 13700 e gitmeli diye düşünüyorum 10700 ve 10900 ü geçebilirse tabiiki.  ... (Devamını Oku)

18 saat önce· Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+