Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BCN/BTC - Bytecoin Bitcoin

BCN/BTC - Bytecoin Bitcoin

Poloniex
0,00000109 0,00000000 0,00%
14:30:09 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00000108 / 0,00000109
Gün Aralığı 0,00000107 - 0,00000111
52 Hafta 0,00000014 - 0,0000028
Ö. Kapanış 0,00000109
Açılış 0,00000109
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Nil Esin
Nil Esin

Amaç içerdekiler bıkıp satsın. Silkelemek zaten. Sonra dipte balinalar içeri girip alım yapar ve Pump   ... (Devamını Oku)

13 saat önce· 2 · Cevap
Tilki gücü Beş
Tilki gücü Beş

Bence biraz daha düşecek Volume düşmesini bekleyin içeride kimse kalmasın bu şekilde pump gelmez volume düştükten sonra değeri gerçek değeridir ve sonra izleyin. Geçen sene tron un bu fiyatlarda olduğunu görmüştüm bence bu senenin tron u bcn dir   ... (Devamını Oku)

14 saat önce· Cevap
Nil Esin
Nil Esin

Elimde Ada zec XRP gvt poe ve ICX var. Binance borsasından aldım. Körleme benimkisi:)  ... (Devamını Oku)

17 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (84)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+