Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ADA/USD - Cardano Amerikan Doları

ADA/USD - Cardano Amerikan Doları

Binance
0,062100 +0,000470 +0,76%
07:42:40 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,062060 / 0,062100
Gün Aralığı 0,060410 - 0,065090
52 Hafta 0,02719 - 0,180300
Ö. Kapanış 0,06163
Açılış 0,06163
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Hakan Yıldırım
Hakan Yıldırım

ARKADAŞLAR ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUNUZ.malûm site k.oi.n. eks te ve diğer borsalarda kdv adı altında bizlerden komisyon haricinde para kesintisi yapılıyor. her alım satım işleminde. bazı arkadaşlarda bu küçük meblağ aylık bazda 1000 tl buluyor. işlem yaptığınız borsalar bu parayı bizden kesip devlete kdv vergisi olarak iletmiyor. lütfen işlem yaptığınız borsalardan her ay düzenli olarak fatura isteyin. malûm site de 3 fatura aldım. 4 ay oldu her seferinde ilgili şubeye iletildi diye cevap alıyorum. maliye ye pazartesi günü suç duyurusunda bulunacağım diye cevap yazdım. sizlerde fatura talep edin.  ... (Devamını Oku)

20 saat önce· Cevap
Umut can özen
Umut can özen

Düşüşe devam etmekteyiz Bitcoin belirli bir noktada sabitlenmediği sürece artsada düşsede düşüşe devam edecektir sabırlı olun ciddi anlamda zararda olan arkadaşlar var düşüşlerde miktar arttırmaya çalışın beklemediğiniz bir anda artışlar gelecektir şuan için analiz tutmuyor panik işlem yapmamanızı öneririm..  ... (Devamını Oku)

16.07.2019 14:19 GMT· Cevap
Erdem Kaya
Erdem Kaya

Hayal kırılığım, ilk zarar ettiğim koin   ... (Devamını Oku)

16.07.2019 07:23 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (38)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+