Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Dash

Dash USD

83,87 -6,53 -7,78%
08:20:22 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Piy. Değ $778,96M
Piyasadaki Arz DASH9,35M
Toplam Arz DASH18,90M
(24S) Hac. $946,02M
Değ (7G) -21,22%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
isa baris
isa baris

Daima son sözü btc söyler. Btc nasıl hareket ederse ltc de ona göre ayak uydurur. Panik yapıp mallarınızı satmayın. Psikolojinizle oynuyorlar, mallarınızı yani ltclerinizi panik yaptırtıp ucuzdan sattırtmaya çalışıcaklardır. Dikkatli olun. sazan gibi cahil kişilerin yönlendirmeleri ile hareket etmeyin. Uzun vadede minimum 2 hafta sonra ltc değeri yükselicek fazlasıyla kârlı çıkarsınız. Elinizdeki ltc miktarını koruyun yada artırmaya çalışın. Uzun vadede kârlı çıkarsınız. Bu tarz düşüşlere aldanmayın. Panik ile satan zararlı çıkar. Bu söylediğim DASH için de geçerlidir. Son olarak: asla çoluğunuzun çocuğunuzun rızkı ile yatırım yapmayın! Ev araba gibi yüksek meblağlar ile girişmeyin! Sizi dâra sokmayacak, kaybetsenizde sizi etkilemeyecek bütçeler ile yatırım yapın.   ... (Devamını Oku)

3 saat önce· 1 · Cevap
coin avcısı
coin avcısı

milleti ne domalttılar be.   ... (Devamını Oku)

6 saat önce· 1 · Cevap
HST HS
HST HS

Arkadaşlar tanımadığınız insanlara çok bel bağlamayın, fikrini söylerler ama kendi düşünceniz olsun hata da olsa kendiniz bir şeyler düşünerek hareket edin. Herkes daha fazla düşüş olacağını söylüyor ama ben tam tersini olacağını mart daha öncede belirlediği 142 doları göreceğini düşünüyorum, malınıza sahip Çıkın. YTD!   ... (Devamını Oku)

7 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (4127)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+