Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
DOGE/USD - Dogecoin Amerikan Doları

DOGE/USD - Dogecoin Amerikan Doları

HitBTC
0,005534 -0,000254 -4,39%
09:44:19 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,005512 / 0,005548
Gün Aralığı 0,005221 - 0,0059
52 Hafta 0,0001 - 0,019
Ö. Kapanış 0,005788
Açılış 0,005788
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Coşkun_Ka
Coşkun_Ka

Günaydın arkadaşlar... Bol kazançlı günleriniz olsun...  ... (Devamını Oku)

51 dakika önce· 2 · Cevap
ey can
ey can

indiktörleri takip eden bir arkadaş kısa vadeli,1-3 gün desem yeridir, şüpheli bakıyor çıkış trendine.. yine bir düzeltme bekliyorlar ancak fazla değil..???? net rakam da sormadım... şahsen, kur bazında 0,0050 usd altında 48-49 gibi, satoshi bazında da 60 altında  4 saatlik veya günlük  kapanış bana zararına sattırır.. düşüş gelmez veya ilgili saatlik veya günlük kapanışları yapmazSA 1 kaç gün HEDEFİM tl bazılı 0,031-0,035 tl arası usd olarak da 0,0073-86, satoshi olarak da 80 e tekabül eder, yani beklerim... KISA VADELİ planım bu şekilde 1-15 gün veya 15-30 gün arası... lakin malumunuz coin piyasası çok hareketli hiç umulmadık hareketler de yapabilir..  YTD..  ... (Devamını Oku)

7 saat önce· Cevap
Riçi Rich
Riçi Rich

Hayirli geceler cumleten…   ... (Devamını Oku)

8 saat önce· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (29052)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+