Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
HOT/USD - Holo Amerikan Doları

HOT/USD - Holo Amerikan Doları

WazirX
0,00164 -0,00006 -3,64%
20:19:53 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,00163 / 0,00164
Gün Aralığı 0,00164 - 0,00172
52 Hafta 0,00098 - 0,00258
Ö. Kapanış 0,0017
Açılış 0,0017
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Kerim Arslan
Kerim Arslan

dikkat abiler bı bakın. investing. yani burda. peepcoin indeks- bit pin private- beam/USD - boscoin indeks -safe.exchange coin. bu coinlerin fiyat artışları 100% 500 100%800 civarında artışlar. var bu paralardan alabileceğiniz yerler yokmu. ya ben onu anlayamadım valla   ... (Devamını Oku)

8 saat önce· Cevap
holo chain
holo chain

BENCE PLANKTONA BENZİYO DAHA ÇOK :))  ... (Devamını Oku)

19.06.2019 10:53 GMT· Cevap
Okan Dursun
Okan Dursun

sen hamsiye benziyon   ... (Devamını Oku)

18.06.2019 17:26 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (90)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+