Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
LTC/USD - Litecoin Amerikan Doları

LTC/USD - Litecoin Amerikan Doları

Kraken
60,980 -6,010 -8,97%
14:38:13 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 60,900 / 60,970
Gün Aralığı 57,13 - 62,44
52 Hafta 35,82 - 145,5
Ö. Kapanış 66,99
Açılış 66,99
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
CARLİTOS WAY
CARLİTOS WAY

bakın beyler bu sabredin , malınıza sahip çıkın şu olacak bu olacak diyenler var ya . bu türler her coinin kendi formunda vardır.  genelde de hep en tepelerde almış yıllardır tersde bekleyen adamlardır . düşer de çıkar da düşünce alacan çıkınca satacan. coinle eş dost akraba kardeş olmayacan. bunları en son geçen yıl 145 de söylediğimde saldıranlar olmuştu. aynı adamlar haala burda ve haala aynı şeyleri söylüyo. 2 -3 sene önce 250 hatta 400 dolardan alıpta 25 doları görmüş adamlar bunlar ..aynı adamlar  geçen yılda  145 den düşmüş 35 ama akıllanmamışlar. bunların sermeyesi atıcılıklarıdır.. geçen yıl sizler gibi bunlara inanıp 145 den alıp 70 e düştüğünde kucağında zararlarıyla  bunlara ne küfredip gidenler olmuştu..  ben çıkmayacak demiyorum hareketleri tahmin edip kar gördüğünde çıkmaktan bahsediyorum..  yani olaya teknik bakmayan kaybeder diyorum.  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 6 · Cevap
Terste Kalan
Terste Kalan

Mustafa güçlü al kardeş , İsa barış güzel yorum, Mehmet Yılmaz geçen sene 30 dolar diye bu senede 30 dolar olacak değil , Harun Af 212 TL yi gormeyecegiz iki yıl boyunca , Ahmet Şahin geçen hafta sonu 57 dolara düşmezse bı daha yorum yapma dedim düşmedi bir hafatada geçti üstünden hala utanmadan yorum yapma .   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· 2 · Cevap
mustafa güçlü
mustafa güçlü

Daha düşer mi alım fırsatı kaç dolar sizce ibre yeşile dönermi zor sorular ama sadece tahmin içgüdü yapacak olan varmı   ... (Devamını Oku)

5 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (4609)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+