Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
LTC/USD - Litecoin Amerikan Doları

LTC/USD - Litecoin Amerikan Doları

Bitfinex
71,305 -1,637 -2,24%
21:31:14 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 71,287 / 71,297
Gün Aralığı 69,774 - 76,321
52 Hafta 36,1 - 146,6
Ö. Kapanış 72,942
Açılış 72,942
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
mustafa güçlü
mustafa güçlü

Düş tosunum mal gibi bozmadık 500 den bakıyoruz şimdi ardın dan   ... (Devamını Oku)

20 dakika önce· Cevap
Muhammed Teker
Muhammed Teker

https://invst.ly/pymwj   bir yanda obo, diğer yanda tobo  https://invst.ly/pymxx  yatırımcıyı ikilemde bırakmayı iyi biliyorlar.  bu gibi durumlarda işlem açacaklara stop tavsiye olur. :) ytd.  ... (Devamını Oku)

22 dakika önce· Cevap
Emre Bora
Emre Bora

Ulan BTC senin yüzünden kan ağlıyoruz psikolojim bozuldu yemin ederim  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (4558)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+