Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
XRP/EUR - XRP Euro

XRP/EUR - XRP Euro

BitStamp
0,25978 -0,00104 -0,40%
20:47:23 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,25964 / 0,26017
Gün Aralığı 0,25737 - 0,268
52 Hafta 0,20100 - 0,49398
Ö. Kapanış 0,26082
Açılış 0,26082
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
alpay kara
alpay kara

3.77 tl den xrp satıyorum. xrp lerim OVİS sitesinde market satışı emri verdiğimden emir iptal edilmiyor. almak isteyenler 3.77 den alış emri verirse alabilir. hem siz anlık kar a geçersiniz hem ben çok zarara girmeden elden çıkarmış olurum toplam 1249 adet 3.77 tl den satışta ister hepsini ister parça parça alabilirsiniz.  şuan xrp 4.14 tl burda bile.  ... (Devamını Oku)

15.02.2018 16:22 GMT· 3 · Cevap
Koray KILIÇ
Koray KILIÇ

0.80 hedefi gümbür gümbür geliyorrr  ... (Devamını Oku)

16.01.2018 20:32 GMT· 1 · Cevap
Koray KILIÇ
Koray KILIÇ

0.80 + 0.32 ve 0.10 €/cent den alım emirlerini verdim. Bakalım artık gelirse.Zamanında hesabım açılmadığından almak isteyip te alamadığım seviyeler yaklaşık. Ozamanlar kısmet olmadı. Bakalım 2. bir tur daha yapacak mı XRP?. Ya herro ya merro.. Tamamıyla şans işi olarak baktığım bir olayı bu. Tutarsa sevinirim, tutmazsa da üzülmem.  ... (Devamını Oku)

16.01.2018 12:02 GMT· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (18)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+