Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
XRP/TRY - XRP Türk Lirası

XRP/TRY - XRP Türk Lirası

BTCTurk
1,73000 -0,00000 -0,00%
04:48:01 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 1,72000 / 1,73000
Gün Aralığı 1,7 - 1,75
52 Hafta 0 - 35.760
Ö. Kapanış 1,73
Açılış 1,73
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Mahmut Holding
Mahmut Holding

Btcturk'e para havale ediyorsun havale masrafı alışisatış yapıyorsun komisyon paranı çekeceksen senden bir daha gönderim ücretide alıyor ne alâ muallâ.  ... (Devamını Oku)

8 saat önce· 1 · Cevap
Fulya Şentürk
Fulya Şentürk

Nasıl alınıyor. İnt. Bankacılığında göremedim.   ... (Devamını Oku)

19.03.2019 22:55 GMT· Cevap
Kemal Can KIRBAŞ
Kemal Can KIRBAŞ

0.245 cent görmüş çoğu dibi gören kriptolar son 6 ay içinde gördüğü dimi 2 katladı sonra biraz geri çekildi Xpr ise bu hareketi tam yapamadı sanki şiddetli bir güç topluyor bu aralar neyse bu kadar analiz yeter 50 bin Xpr aldim 1.72 den 2 olursa satar kaçarım   ... (Devamını Oku)

19.03.2019 18:24 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (51)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+