Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
XRP/USD - XRP Amerikan Doları

XRP/USD - XRP Amerikan Doları

OKEx
0,3143 +0,0005 +0,16%
13:11:06 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,3143 / 0,3144
Gün Aralığı 0,3117 - 0,3155
52 Hafta 0,246 - 0,99
Ö. Kapanış 0,3138
Açılış 0,3138
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Alper Kiper
Alper Kiper

iyice sıkıştı...  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Can Şahin
Can Şahin

https://invst.ly/abhat  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 1 · Cevap
Can Şahin
Can Şahin

https://invst.ly/abhat   grafiğe bakmanızda fayda  var. xrp en büyük boğa koşusu yeni başlayacak. öyleki piyasadaki bitcoin egemenliğini bile yıkabilir.çünkü hala yaptıklarının karşılığını zerre kadar alaammaış xrp var karşımızda. XLM dün 3-5 banka ilr anlaştı hemen yükselişler falan. XRP yüzlerce bankaya kendi alt yapısını kurdu. bunların bir karşılığı olacaktır  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (191)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+