Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
XRP/USD - XRP Amerikan Doları

XRP/USD - XRP Amerikan Doları

BitStamp
0,29489 +0,00395 +1,36%
22:26:47 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,29491 / 0,29527
Gün Aralığı 0,29109 - 0,30301
52 Hafta 0,22001 - 0,565
Ö. Kapanış 0,29094
Açılış 0,29094
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Senior Account Manager
Senior Account Manager

öğrenmek ve crypto paralar hakkında nezih bir ortamda tartışmak istiyorsan bildiklerini öğretmek istiyorsan vvhatsapp gurubumuza bekleriz. isminizle katılım talebinde bulunun 0533 135 42 37  ... (Devamını Oku)

50 dakika önce· Cevap
USD Burner
USD Burner

https://invst.ly/m9rlz. Özet; Swell 2018'den 12 gün önce beklenti fiyatlanmış düşen trendi kırmış ve ani yükseliş gelmiş.. Swell 2019'dan 12 gün önce 26 Ekim tarihine denk geliyor aynı şekilde düşen trendi kırması ile birlikte yükseliş gelebilir. YTD. TŞK.  ... (Devamını Oku)

7 saat önce· 2 · Cevap
Ayaz Reklam
Ayaz Reklam

Hac im güzel. Ema pozitif. 30 cent kırmak için tekrar deneyecek. Satış baskısı üstün gelirse ilk destekte tutunmaya çalışır yani 27-28 centte. Ordanda bi satış baskısı gelirse ki 30 u kıramazsa eğer muhtemeldir. Ama grafik 30 centi tekrar yoklayacağını söylüyor  ... (Devamını Oku)

20 saat önce· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (2373)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+