Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
XLM/USD - Stellar Amerikan Doları

XLM/USD - Stellar Amerikan Doları

ZB.COM
0,0678 -0,0001 -0,15%
14:30:32 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,0677 / 0,0680
Gün Aralığı 0,0651 - 0,0724
52 Hafta 0,0571 - 0,2992
Ö. Kapanış 0,0679
Açılış 0,0679
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Bzka Bzka
Bzka Bzka

dikkat..! tüm coin sisteminde ciddi tuzak hazırlığı var ne kadar paranız varsa alın çıkın tüm dünyada çöküş yaşanmak üzere tüm borsalarda merkezi bir otorite var ve oradan aldıkları emirle hareket ediyorlar merkeziyetsiz vs söylemleri tamamen gerçek dışı KALAN PARANIZI KURTARIN VE ÇIKIN DÜNYA GENELİ SİSTEMDEN PARA ÇIKIŞLARI BAŞLAMAK ÜZERE  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· Cevap
MBAY TURK
MBAY TURK

bedava dağıtılan coine para vermeyin batarsiniz   ... (Devamını Oku)

19 saat önce· Cevap
Ömer Tahir Esengil
Ömer Tahir Esengil

0.470 den 90.000₺ alim yapan bir arkadas vardi noldu acaba umarim satmistir gec olmadan  ... (Devamını Oku)

20.09.2019 17:24 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (107)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+