Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
XLM/USD - Stellar Amerikan Doları

XLM/USD - Stellar Amerikan Doları

ZB.COM
0,0630 -0,0010 -1,56%
23:20:28 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,0629 / 0,0630
Gün Aralığı 0,0613 - 0,065
52 Hafta 0,0309 - 0,1623
Ö. Kapanış 0,064
Açılış 0,064
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Abdullah Kalaycı
Abdullah Kalaycı

1 sene önce 20 dolarlık xlm almıştım 15 dolara düşmüş para. Ama gelecekte çok yükseleceğine eminim.  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Cesur Türk
Cesur Türk

Btc düşerken düşüyor ama yükselirken yükselmiyor :)   ... (Devamını Oku)

19.01.2020 12:12 GMT· Cevap
Safak Can Aksoy
Safak Can Aksoy

ya 0,071 direncin var önünde dümdüz ilerle, ak git ya ak git. 0,071 i aşarsa önü çok açık. xrp nin dava süreci var ve 100 milyon xrp kilidi açıldı ripple şirketi tarafindan. adamlar habire satış baskısı yapiyorlar. gerek vizyonu ve misyonu gerek dava süreci gerek ripple in baskisini düşünürsek xlm uçacaktır. yatirim tavsiyesi degildir.  ... (Devamını Oku)

19.01.2020 09:22 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (139)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Polski Português (Portugal) Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+