Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Tether

Tether USD

1,0041 +0,0003 +0,03%
11:07:09 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Piy. Değ $4,10B
Piyasadaki Arz USDT4,11B
Toplam Arz USDT0
(24S) Hac. $16,90B
Değ (7G) -0,50%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Duygu Bozok
Duygu Bozok

Dolar yada tether almak arasında fark yok. Dolara endeksli bir coin doların arttığı yada düştüğü kadar hareket eder.  ... (Devamını Oku)

19.09.2019 14:42 GMT· Cevap
alper yılmaz
alper yılmaz

arkadaşlar tether hakkında düşünceleriniz nedir..uzun vadede nasıl olur bilgi verirseniz sevinirim  ... (Devamını Oku)

19.09.2019 09:39 GMT· Cevap
hasan055
hasan055

https://l7trade.company/?r=896694961.Satış ve alış arasında oluşan makas aralığı yatırımcılara kazanç fırsatı sunuyor..Bitcoin borsalarının arbitrajlarından faydalanarak otomatik olarak para kazanmanızı sağlayan bir platform. şu ana kadar 10 gündür kullanmaktayım ve düzenli olarak günde ortalama yüzde 3 civarı para kazandırıyor. Bilginize arkadaşlar. https://l7trade.company/?r=896694961  ... (Devamını Oku)

12.09.2019 19:56 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (86)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+