Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
TRON

TRON USD

0,021075 -0,003989 -18,93%
06:26:39 - Gerçek zamanlı Veriler. Döviz
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Piy. Değ $1,41B
Piyasadaki Arz TRX66,68B
Toplam Arz TRX0
(24S) Hac. $554,41M
Değ (7G) -37,94%
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
ke ke
ke ke

TRON hiç yarı yolda bırakmadı.Sabreden kazanacaktır.ytd  ... (Devamını Oku)

20 saat önce· Cevap
Yusuf Yıldız
Yusuf Yıldız

Tüm beklentim 25 temmuz belki millet gaza gelirde alır gibisi dogecoin gibi sonra chaıinlink sağlam coine benziyor bu arada günaydın   ... (Devamını Oku)

23 saat önce· Cevap
Doğan Can Kaya
Doğan Can Kaya

Arkadaşlar bu düşüş tron ile alakalı değil btc çok sıkı düzeltme yaptı silkelemek için.. Fakat blok yarılanması öncesi daha önceleri çıkmayacağı zirvelere çıkacaktır ve bu tüm coinleri etkileyecektir.. Sadece tron düşmedi diğer coinleri de inceleyin göreceksiniz panik yapmayın tron btc odaklı bir coin hem tron hem btc ekranını açık görüceksiniz.. Aceleniz yok ise zararına satış yapmayın bir müddet sonra eski yerine hatta daha ileriye gidecektir.. ytd..  ... (Devamını Oku)

15.07.2019 16:14 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (227)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+