Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
BTC/USD - Bitcoin Amerikan Doları

BTC/USD - Bitcoin Amerikan Doları

Bitfinex
10.443,0 -1.257,0 -10,74%
13:19:34 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 10.448,0 / 10.449,0
Gün Aralığı 10.009 - 11.754
52 Hafta 884,2 - 19.891
Ö. Kapanış 11.522
Açılış 11.522
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Mustafa Özdemir
Mustafa Özdemir

75bin tl den btc aldım battım bittim derken arkadaşım altkoinlere yatırm yap dedi ve araştırırken aby aldım platformu ve sistemi çok hoşuma gitti sanat festivallerine sponsor olmaları da beni çok etkiledi allaha şükür şuan btc sayım 2 katı arttı ve dün tekrar düşük den aby aldım bu günde fiyatı çok ideal aklınız beyniniz var benim tabsiyem olarak görmeyip araştırıp arbyte (aby) yi elinizde bulundurun derim  ... (Devamını Oku)

Yeni· Cevap
Batu Sönmez
Batu Sönmez

Kripto falan kalmadi artik. 1 haftaya yalan olacak hepsi izleyin görün.  ... (Devamını Oku)

5 dakika önce· Cevap
Can Şahin
Can Şahin

eski trend kanalına girmiş konumda btc yeşille çizilen tren kanalı içinde kırmızı obodan kurtulur onu yukarı kırarsa yükseliş yönünde hareketi başlar. ben düşüşten ziyade 10000 bandında düz seyirle giderek yeşil trend kanalına yerleşeceğini düşünüyorum.  ... (Devamını Oku)

5 dakika önce· 2 · Cevap
Tüm yorumları göster (121544)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+