Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
DOGE/USD - Dogecoin Amerikan Doları

DOGE/USD - Dogecoin Amerikan Doları

HitBTC
0,006588 -0,000945 -12,54%
13:19:34 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,006581 / 0,006595
Gün Aralığı 0,005416 - 0,011235
52 Hafta 0,0001 - 0,019
Ö. Kapanış 0,007533
Açılış 0,007533
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Ozi Song
Ozi Song

Hayır hiç utanmada yok. Adam gibi bir açıklama yap. Bakımdayız demek nedir. Gerçi tamamen mi kapandı onu da bilmiyoruz zaten.  ... (Devamını Oku)

15 dakika önce· 1 · Cevap
Metin Erbaklancı
Metin Erbaklancı

Çıkacak Diye Bekliyoruz Tam Adam Gibi Çıkıyor Site Bakıma Giriyor Ne iştir Anlamadım.  ... (Devamını Oku)

21 dakika önce· 3 · Cevap
Titan Kronos
Titan Kronos

malum siteye ko..eks ilk defa işlem yapalım diye sabah eft yaptık.msj attık eft 2 saatte hesaba geçmedi..şimdide bakıma aldılar..başlamadan elveda sana..  ... (Devamını Oku)

21 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (18016)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+