Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
ETH/USD - Ethereum Amerikan Doları

ETH/USD - Ethereum Amerikan Doları

Bitfinex
957,18 -115,12 -10,74%
13:19:14 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 956,80 / 957,50
Gün Aralığı 912,46 - 1.078,4
52 Hafta 10,35 - 1.423,2
Ö. Kapanış 1.047,7
Açılış 1.047,7
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
ROAD TOFOUR
ROAD TOFOUR

947 civarından *******yapıp atarsa belki deriz  ... (Devamını Oku)

21 dakika önce· 2 · Cevap
Oktay Erdoğan
Oktay Erdoğan

Sabirli olun az kaldi.bu cikacak.yonu filan yok tek yon var cikacakkkk.once duser sonra cikarrrr.ytd.bu yetede aluskanlik oldu:))))  ... (Devamını Oku)

31 dakika önce· Cevap
expertadvisor
expertadvisor

bitkoinle aynı harekrti yapıyor...  ... (Devamını Oku)

41 dakika önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (14041)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Polski Português (Portugal) Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+