Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
EUR/GBP - Euro İngiliz Poundu

EUR/GBP - Euro İngiliz Poundu

0,8575 +0,0007 +0,08%
13:26:54 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,8572 / 0,8578
Gün Aralığı 0,8558 - 0,8585
52 Hafta 0,8469 - 0,9327
Ö. Kapanış 0,8568
Açılış 0,8566
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Resul Kanık
Resul Kanık

saat 10:00 Almanya Tüfe verileri saat:12:30ingilyere Tüfe verileri İnşallah yukarı doğru ralli yal ingiltere değer kaybeder:(  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· 1 · Cevap
Tayfun Yoldaş
Tayfun Yoldaş

Ecb ya da Boe farklı bir veri akışı ya da ekstrem bir durum olmazsa EUR karşısında GBP 52.haftanin en düşük değeri olan 84.69 altını zorlayacaktır sonrasında EUR çıkışa geçecektir diye düşünüyorum, tabi bu benim görüşüm kesinlikle yt değildir  ... (Devamını Oku)

16 saat önce· Cevap
Altın Gibi Adam
Altın Gibi Adam

0.8695 Ne zaman gelir arkadaşlar?  ... (Devamını Oku)

23 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (1350)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+