Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
EUR/GBP - Euro İngiliz Poundu

EUR/GBP - Euro İngiliz Poundu

0,8835 +0,0021 +0,24%
20/09 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,8832 / 0,8838
Gün Aralığı 0,8787 - 0,8845
52 Hafta 0,8469 - 0,9327
Ö. Kapanış 0,8814
Açılış 0,8809
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
David Highone
David Highone

buradaki kıymetli arkadaşlardan ricam lütfen grafiği açıp bir de siz bakın. el elden göz gözden üstün olabilir. belki sizin görüp de benim göremediğim birşey vardır. lütfen görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşınız. Şimdiden teşekkür eder herkese hayırlı kazançlar dilerim.  ... (Devamını Oku)

52 dakika önce· 3 · Cevap
David Highone
David Highone

özetle ya euroyu çok pis gömüp 1,0750 civarında desteğe aylık alt band desteğine indirecekler ya da gbpnin iplerini serbest bırakacaklar. yeni oluşabilecek sayılar aşağıda verilecektir. ytd  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 4 · Cevap
David Highone
David Highone

gbp kanadında ise yeni tepeler görüldü. halen brexit konulu olumsuz bir durum ihtimalinden dolayı temkinli hava devam ediyor. ayrıca yükseliş kısa bir sürede gerçekleştiği için özellikle rsi aşırı alış bölgesini sık sık görüyor. yükselişin devam etmesi için grafik biraz soğutulup tekrar yeni tepeler deneniyor. bu hafta haftalık bollinger bandın hemen altında oluşan ikinci mum oldu. yine kapanışın orta band üzerinde gerçekleşmesine izin vermediler. bir önceki direnç olan 2380 artık destek görevi görüyor. bu desteği test edip güç topladıktan sonra yeniden orta bandı zorlayabilirler. Önümüzdeki hafta 2380 2550 arasındaki 3üncü hafta olacak. yükseliş burada sonlanmayacaksa (ki grafik ve özellikle perşembe ve cuma günleri bollinger orta band üzerinde oluşan iğneler yükselişe işaret ediyor) bu hafta sonu ya da en geç 30 eylül de artık kalıcı olarak haftalık bollinger orta band üstüne çıkabilir. Geçmiş grafikler gözönüne alındığında, bollinger orta band üstü haftalık kapanıştan sonra  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (1148)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+