Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
EUR/TRY - Euro Türk Lirası

EUR/TRY - Euro Türk Lirası

4,3620 -0,0058 -0,13%
06:56:36 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 4,3605 / 4,3634
Gün Aralığı 4,3611 - 4,3705
52 Hafta 3,3353 - 4,4267
Ö. Kapanış 4,3678
Açılış 4,3678
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
REMZİBAYRAM
REMZİBAYRAM

Dün de söylediğimiz gibi usd-tl 3.72 üzerine geçsede şimdilik kıramadı ben 3.6800-3.6850 bandına kadar kısa bir düzeltmenin doğal olduğunu düşünüyorum. Şayet düzeltme daha derin olacaksa 3.65 civarına kadar sarkma olabilir. Bana göre ana yön hala yukarıyadır o sebeple düzeltmeye güvenip sell tarafında olmayı doğru bulmuyorum. Düşüşleri alım fırsatı olarak değerlendiröek daha doğru bir strateji olacaktır.YTD  ... (Devamını Oku)

11 dakika önce· Cevap
ERSOY DEMİR
ERSOY DEMİR

remzi bey bu seviyeden euro veya dolar alınır mı  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· 4 · Cevap
REMZİBAYRAM
REMZİBAYRAM

ve 1 saat içinde ons da beklenen hareket geldi şu an 1281 i gördü  ... (Devamını Oku)

11 saat önce· 10 · Cevap
Tüm yorumları göster (27039)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+