Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
EUR/TRY - Euro Türk Lirası

EUR/TRY - Euro Türk Lirası

4,1381 +0,0001 +0,00%
02:05:24 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 4,1363 / 4,1400
Gün Aralığı 4,1334 - 4,1395
52 Hafta 3,2756 - 4,212
Ö. Kapanış 4,138
Açılış 4,138
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Ali Er
Ali Er

Kademeli satlara başladım bakalım hadi hayırlısı...  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· 2 · Cevap
Umit Erdem
Umit Erdem

17 Ağustos 2017 Perşembe, 15:13 Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe, 15:14 Mizuho yetkilisi Neil Jones, Avrupa Merkez Bankası'nın euronun aşırı değerlenebileceğine yönelik endişe duyduğu yorumlarının, eurodaki kazançları kısıtlamak için sözlü bir müdahale olduğu görüşünde. Mizuho'da Londra merkezli hedge fonu satış müdürü Jones, "Bu, bence bir sözlü müdahale" dedi ve "Euro/Dolar da daha çok ilerleme bekliyorum, özellikle de 1.20'ye doğru olan rallilerde" diye konuştu. Euro/Dolar paritesi, 1.1662'yi görmesinin ardından yüzde 0.7 düştü ve 1.1689'a inerek 27 Temmuz'dan bu yana olan en düşük seviyesine geriledi.   ... (Devamını Oku)

9 saat önce· Cevap
Umit Erdem
Umit Erdem

Bugün 4.1321 den 275K Euroya döndüm ama Euro çakıldı. Umarım Euro tekrar 4.15-4.16 ları bulur. Terste kaldık, çok bekletmez umarım  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· 5 · Cevap
Tüm yorumları göster (26571)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+