Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
EUR/TRY - Euro Türk Lirası

EUR/TRY - Euro Türk Lirası

6,0742 +0,0050 +0,08%
01:09:40 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 6,0699 / 6,0785
Gün Aralığı 6,0699 - 6,0782
52 Hafta 4,4744 - 8,237
Ö. Kapanış 6,0692
Açılış 6,0782
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Kayip Zaman
Kayip Zaman

Tahminim euro 150 kuruşluk bir arada çıkıp inecektir. Tavsiyem sakin davranmak. Fırtına öncesi sessizlik var gibi.   ... (Devamını Oku)

55 dakika önce· Cevap
asuman dumlu
asuman dumlu

@borsasultanim    tewiterdan aratıp takip edin. . Adresin sahibi Hande Hanımın isabetli tahminleri var. Takip etmekten zarar gelmez:)))  ... (Devamını Oku)

59 dakika önce· 1 · Cevap
bülent ferhat Ilhan
bülent ferhat Ilhan

Bu saatteki hareketlerin hiçbir anlamı yok ister 7 olsun ister 10 olsun farketmez. Saat 9 dan sonrası önemlidir.   ... (Devamını Oku)

2 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (45225)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+