Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
EUR/USD - Euro Amerikan Doları

EUR/USD - Euro Amerikan Doları

1,1386 -0,0012 -0,10%
22:23:37 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 1,1385 / 1,1386
Gün Aralığı 1,1371 - 1,1408
52 Hafta 1,1214 - 1,2557
Ö. Kapanış 1,1397
Açılış 1,1393
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Джевдет Акюзум
Джевдет Акюзум

düşüş 1,1360 tan sonra hızlanır haftaya perşembeye kadar düşüş 5 kuruş yukarı 10 kuruş aşağı  ... (Devamını Oku)

7 dakika önce· Cevap
edip çiftçi
edip çiftçi

4 saatlik grafikte regresyon kanalının alt çizgisini bir daha test ediyor. - yukarı doğru olan trendin büyük 3.cü dibi bu... sadece sabırlı olmak lazım bende beklemedeyim...  ben şı an nuy dayım... ytd...!!!  ... (Devamını Oku)

7 dakika önce· Cevap
Mete Yaramaz
Mete Yaramaz

ilk defa pound dan bu kadar bağımsız hareket ettiğini görüyorum .ilginç   ... (Devamını Oku)

8 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (166316)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+