Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

GAU/TRY - Gram Altın Türk Lirası

259,198 -1,926 -0,74%
19/07 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
MAXİ Net
MAXİ Net

Faiz konusunda birazcık açıklama yapalım ki insanların zihninde ki karışıklık ortadan kalksın ! İktidarı destekleyen muhafazakâr kesim başkan faize karşı diye kendini inandırmış. Bende size soruyorum faize karşı olan biri bankaları boşversin de  devlet kurumlarında ki faizi sıfırlasın !!! Bir KHK ile bu iş çözülür ! İşleri bozulup bağkur primini ve vergi borcunu ödeyemeyen onlarca esnaf tanıyorum !!!  Geç ödeyeni cezalandırma , erken ödeyeni  %10 ile ödüllendir !  Peki MB faizi neden yüksek ? Bankaya gidip kredi alırsan bankanın sözleşmesine imza atmak zorundasın ! Hükümet ayağını yorgana göre uzatırsa ( borçlanmazsa ) MB faizle borcu kime verecek ?  Faizlerin düşmesi kime yarar ? Mevduat faizinin %22 olduğu dönemde parayı götürüp %8 ile eurobond alan bankalara ! Bizim ülkemizde en yüksek faiz aylık vadede dir . Şimdi faizleri indirmek ne vatandaşa nede devlete yaramayacak ! Sadece bankaları ihya edecek ! Şirket borç yapılandırmaları ve KGF dahil hepsi  onlar için !!!  ... (Devamını Oku)

7 saat önce· 2 · Cevap
Adnan Işık
Adnan Işık

hafta sonu piyasa bilgilerini nerden takip ediyorsunuz  ... (Devamını Oku)

7 saat önce· 2 · Cevap
Zooteknist
Zooteknist

tfx de tl de beklettiğiniz kısmı fon olarak bekletme şansımız var mı? işbankasının 801 kodlu bir fonu var, yıllık ortalama gibi artış sağlar, hiç düşmez. günün istediğiniz saati bozabilirsiniz. bu tarz bir fon türkiye finans da da var mı?   ... (Devamını Oku)

7 saat önce· 3 · Cevap
Azbilmiş Yatırımcı
Azbilmiş Yatırımcı

Ons Tobo yapti, fena ralli yapacak.   ... (Devamını Oku)

7 saat önce· Cevap
Azbilmiş Yatırımcı
Azbilmiş Yatırımcı

İranin İngiliz grmisine mudahalesone yalan haber diyen it kimdi? Amacin ne bilader?   ... (Devamını Oku)

8 saat önce· 1 · Cevap
Amir Toca
Amir Toca

25 inde ne kadar faiz ineceği çoktan belli tüm bunlara CB karar veriyor yani MB ppk sı falan hepsi hikaye oldu artık resmi enflasyon 16 civarı o yüzden ben faizlerin 20-21 arası bir puana düşürüleceğini düşüyorum yani 350- 400bp indirim gelir bu durumda doların 5.92 yi aşmaması için gerekli önlem alınmıştır zaten 5.92 gramda 268-270 aralığını getirir ordan satıp dedi beklemek lazım.   ... (Devamını Oku)

8 saat önce· Cevap
Abdullah Karaköse
Abdullah Karaköse

Yil sonu 350 tl  ... (Devamını Oku)

8 saat önce· 3 · Cevap
Gökçe Can
Gökçe Can

Düşüş mü olur diyorsunuz bende almıştım 257,50 den tüm paramla napayım çok düşermi sizce  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· 1 · Cevap
Hedef kâr
Hedef kâr

İngiliz havayolu şirketi British Airways, güvenlik endişeleri nedeniyle Mısır'ın başkenti Kahire'ye yapılan uçuşları bir haftalığına askıya aldı....haftaya burası karışacak vaziyet alın..  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· Cevap
Serdar Acar
Serdar Acar

600 baz puan faiz inerse usd kaç olur kaç kuruş artar.  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· 3 · Cevap
Borsa Altin
Borsa Altin

Burası tartışma ve fikir, analiz beyan etme platformu. Laf koyma platformu değil. Herkes özgürce fikrini beyan edebilir, yatırımcının kendi aklı ve iradesi var, mantıklı öneri varsa dikkate alır veya hic birini kaale almaz. Para sizin paranız. Bu söylediklerim; 2 günde bir ismini değiştirenler furyası ile dislike çetesi için değildir, onlar zaten kafa bulandırmak için buralarda dolaşanlar. Sağa sola salça olmaya, ağız dalaşına girmeye hiç gerek yok. İşine gelirse, aklına uyarsa yaparsın yatırımını, işine gelmezse yapmazsın. Boş yapmaya gerek yok.  ... (Devamını Oku)

9 saat önce· Cevap
rookie ama caliskan
rookie ama caliskan

galiba stop koyucam,icimde kotu bi his var umarim yanilirim ama sanki elimize verecekler gibi ytd  ... (Devamını Oku)

10 saat önce· 13 · Cevap
Azbilmiş Yatırımcı
Azbilmiş Yatırımcı

Satış füryası neredeyse tamamlanmış, sonraki satışlar sınırlı seviyede, zayıf  kalmış ve altın piyasası yeni güçlü alımları beklemeye başlamış. Ok işaretleriyle gösterdiğim noktaya ulaşmamız an meselesi. Bu da bizi direkt 272 ye götürüyor.  ... (Devamını Oku)

11 saat önce· Cevap
Mir Ali Yıldız
Mir Ali Yıldız

dolardan grama geçtim kötümü ettim acaba bu aralar savaş çıkacağıda yok :D  ... (Devamını Oku)

11 saat önce· Cevap
Borsa Altin
Borsa Altin

Heran her şey olabilir :)))Ama pazartesi için al emri var. Beklentim 257 . Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 01:00'da görüşmek üzere. Bereketli kazanlar.  ... (Devamını Oku)

12 saat önce· Cevap
Azbilmiş Yatırımcı
Azbilmiş Yatırımcı

PARDON YANLIS YAZMİSİM DOGRUDU: Dolarin da dusmesi sacmaydi zaten, ama bu piyasa da ve pahalilikta altinin dusmesi ekonomiye guven kalmadiginin yuzde yuz kaniti diyebiliriz. Birileri milletin parasini sovusluyor ve bunlar devlete yakin kisiler derim.   ... (Devamını Oku)

12 saat önce· Cevap
Azbilmiş Yatırımcı
Azbilmiş Yatırımcı

Dolaron da dudmesi sacmaydi zaten, ama bu piyaa ve pahalilikta altinon dudmesmesi ekonomiye guven kalmadigonon yuzde yuz kaniti diyebiliriz. Birileri milletin parasini sovusluyor ve bunlar. devlete yakin kisiler derim.   ... (Devamını Oku)

13 saat önce· 1 · Cevap
Ahmet Hakan Aksungur
Ahmet Hakan Aksungur

Aynı oranda indirim gelsin 6 liraları konuşuruz  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· 1 · Cevap
Ahmet Hakan Aksungur
Ahmet Hakan Aksungur

13 eylül deki faiz artırımında telefon elimdeydi 6,44 dü dolar bir anda 650 baz puan geldi ve ekranda anında 6,02 yandı tabi dolardaydım ve tatildeydim tatilim zehir olmuştu yani 40 kuruşluk yükselişi fazla gözünüzde büyütmeyin.  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· Cevap
Trump Reyiz
Trump Reyiz

Dolar ve gram altın bu hafta ralli başlayacak   ... (Devamını Oku)

13 saat önce· 6 · Cevap
Ahmet Hakan Aksungur
Ahmet Hakan Aksungur

1450/31,1*5,99=279,27  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· Cevap
Hacı Hasan Saf
Hacı Hasan Saf

Bu iran ingiltere krizi artırır mı yoksa hafta sonuna geldi diye boşa mı gider?   ... (Devamını Oku)

13 saat önce· 1 · Cevap
cem şahin
cem şahin

c.baskanimiz dedi hedefimiz tek haneli faizler o yuzde 1500 puan faiz hayal degil yeterki ulke olarak birlik olalim zorluklari sirtlayalim ,bu faizle sanayi konut oto bitmis okeye donuyor ,halk 1500 puan indrimi benimsemeli her yerde ,tek haneli faizler gelmeli,tum dunya kur savaslarinda parasinin degerini dusurmeye calisiyor.belki de ilk defa cari fazla veriyoruz .artik faizleri dusurmenin zani geldi dolarin arrik yukari cikmayacagi anlasilmis oldu  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· 1 · Cevap
Murat Güner
Murat Güner

bisürü zırvaluk dolu uzun mesajlar..  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· Cevap
Ahmet Hakan Aksungur
Ahmet Hakan Aksungur

Perşembe günkü faiz indirimi sonrasında gramda 279 tl lik bir zirve bekliyorum muhtemelen cuma günü olur.Pazartesi ise sert bir düzeltme gelir mutlaka.264 liraya kadar çekilir.  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· 2 · Cevap
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+