Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GBP/TRY - İngiliz Poundu Türk Lirası

GBP/TRY - İngiliz Poundu Türk Lirası

7,1161 +0,0061 +0,09%
05:32:34 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 7,1118 / 7,1212
Gün Aralığı 7,094 - 7,1242
52 Hafta 6,2854 - 9,2499
Ö. Kapanış 7,11
Açılış 7,1094
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Ferhat GOÇER
Ferhat GOÇER

Eski ünlü Futbolcu Borsa Mucidi  ÇEKİRGE ANALİZ   takip et, çok hissede ve borsanın gidişatına dair muhtiş isabetli analizleri var, twterda kişileri seç  ÇEKİRGE ANALİZ   diye arat takibe al, twiterda   takip eden çok faydasını görür,ben şahsen görüyorum.Unlü eski futbolcu  borsacı ÇEKİRGE ANALİZLE  Kazanca Sıçratıyor  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Kanunî Sultan Süleyman
Kanunî Sultan Süleyman

Yiğit Okur bu yazımı okuyorsan şayet ay sonu için sterlinde 7.20 beklemeyen adam yoktur sen ne anlatıyorsun ;) MB faiz kararı var Fed var bunu bilmeyen mi kaldı. 7.20 geçilir buda benden sana gelsin  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· 1 · Cevap
Ersin Kılıç
Ersin Kılıç

Ben partizan değilim, TÜRKİYEDE YAŞAYIP DA, MÜSLÜMAN OLUP, ATATÜRKÇÜ OLUP, MİLLİYETÇİ OLUP, TÜRK KİMLİĞİYLE DOLAŞIPTA, YABANCI PARALARININ ÜLKEMİZDE 5-10-15 KAT DEĞERLENMESİ, TÜRK VATANDAŞIMIZIN TÜRKİYEDE PARA YOLU İLE YABANCILARDAN 5-10-15 KAT EZİK OLMAMIZ İÇİN ÇABA SARFEDENLERİN, TÜRK MİLLİ ŞUURUNUN VE AMAÇLARININ GÖZDEN GEÇİRİLMESİ, HAYIRMI ŞER ODAKLIMI SORGULANMASI, SANAL YÜKSELİŞLERİN ENGELLENMESİ, TÜRK LİRAMIZIN VE VATANDAŞLARIMIZIN TL İLE DÜNYADA İTİBAR GÖRMESİNİ İSTİYORUM. KURTULUŞ SAVAŞINI NEDEN YAPTIK YABANCILAR ÜLKEMİZDE BEŞ YILDIZLI SEFA SÜRSÜN BİZ TÜRK MİLLETİ CEFA ÇEKELİM DİYEMİ. KENDİNİZE GELİN. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (25051)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+