Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GBP/USD - İngiliz Poundu Amerikan Doları

GBP/USD - İngiliz Poundu Amerikan Doları

RT-CFD
1,3470 -0,0046 -0,34%
18/05 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 1,3469 / 1,3470
Gün Aralığı 1,3455 - 1,3528
52 Hafta 1,2591 - 1,4378
Ö. Kapanış 1,3516
Açılış 1,3516
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Seni Seçtim FiKOCHU
Seni Seçtim FiKOCHU

Mavi ejderha ablam aşağıda yorumunu gördüm çok teşekkür ederim ilgi alakan için cuma sabahi 4444 olunca almak istedim bir parca am elim gitmedi keske alabilseydim 449 lari gorunce satardim nasip diyelim benimde icimden bir his secim oncesi bir miktar dusecegi oralardan ufak ufak alip ciktikca satmayi planlıyorum bakalim ne olacak aslinda full tl de olmakta insanı cok rahatsiz ediyor  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
mastertrader
mastertrader

https://invst.ly/7i0bm   usd jpy 15 dk lık grafik  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
mastertrader
mastertrader

https://invst.ly/7i0aj  ... (Devamını Oku)

4 saat önce· 1 · Cevap
Tüm yorumları göster (26307)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+