Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
GBP/USD - İngiliz Poundu Amerikan Doları

GBP/USD - İngiliz Poundu Amerikan Doları

1,2717 +0,0035 +0,28%
16:56:44 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 1,2717 / 1,2717
Gün Aralığı 1,2675 - 1,2743
52 Hafta 1,145 - 1,5020
Ö. Kapanış 1,2682
Açılış 1,2682
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Hüseyin Kalfa  Yolcu
Hüseyin Kalfa Yolcu

evet arkadaşlar ilk uyarım geldi bu uyarı aşağı baskı olursa 2 kademeye geçecekmi bakmak gerek şimdilik yön aşağı daha sonra trend oluşursa yukarı ivme olacak bu 2 uyarım olacak 3 uyarım ise sert aşağı iniş olacak kademeli merdiven gibi 27416 sell devam 55 pip oldu 17 verisi iyi gelirse direk 2 uyarım gelebilir şimdilik yukarısı yok ama gelecek tir selldekilere bir uyarı   ... (Devamını Oku)

17 dakika önce· Cevap
semih xx
semih xx

1,2675alımım 1,2625stoplu hala duruyor mesele yatayda trendı görmek trendde herkese kurt kesılır :)  ... (Devamını Oku)

3 saat önce· 3 · Cevap
Hüseyin Kalfa  Yolcu
Hüseyin Kalfa Yolcu

The trend is my friend .:) 27416 sell poz devam   ... (Devamını Oku)

4 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (15392)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Indonesia Malaysia Thailand Vietnam
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+