Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
TRX/USD - TRON Amerikan Doları

TRX/USD - TRON Amerikan Doları

Liqui
0,067900 -0,015100 -18,19%
13:18:23 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 0,066500 / 0,069993
Gün Aralığı 0,04 - 0,106000
52 Hafta 0,001783 - 0,229112
Ö. Kapanış 0,083
Açılış 0,083
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Deniz Fn
Deniz Fn

günlükte flamasını yapmış sanki?  Saatlikte de boll. iyice daralmış. 0,006945 eth maliyet ile aranızdayım,umarım yukarı kırar.  ... (Devamını Oku)

20 dakika önce· Cevap
soner özdamar
soner özdamar

2 sene sonra gorusuruz ama sen orda olurmusun tron?? olursanda aq olmazsanda aq  ... (Devamını Oku)

1 saat önce· Cevap
Emrah Karaca
Emrah Karaca

beyler nisana kadar tutayım mı sizce elimde ripple, stellar ve tron var  ... (Devamını Oku)

2 saat önce· 3 · Cevap
Tüm yorumları göster (5968)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+