Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Amerikan Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri - Sep 19 (DXU9)

Amerikan Dolar Endeksi Vadeli İşlemleri - Sep 19 (DXU9)

RT-CFD
96,817 +0,368 +0,38%
19/07 - Kapanış. Döviz USD
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Ö. Kapanış 96,449
Açılış 96,433
Gün Aralığı 96,412 - 96,975
52 Hafta 93,395 - 98,26
1 Yıllık Değişim 1,97%
Ay HMUZ
Kontrat Boyutu 1.000 x Endeks
Mutabakat Tipi Fiziki
Mutabakat Günü 01/09/2019
Son Kontrat Günü 16/06/2019
Tick Genişliği 0,01
Tick Değeri 10
Temel Sembol DX
Puan Değeri 1 = $1000
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Turgay ALDAN
Turgay ALDAN

100 bini görecek  ... (Devamını Oku)

13 saat önce· Cevap
Easygame Studios
Easygame Studios

#SONDAKIKA Hong Kong bandirali posedion isimli tanker rotasını iran'a yöneltti   ... (Devamını Oku)

13 saat önce· Cevap
Easygame Studios
Easygame Studios

#SonDakika Hürmüz boğazı ingiliz tankerinden alinan son sinyal Larak (lark) adası açıkları Ada iran donanmasının ana üslerinden biri   ... (Devamını Oku)

15 saat önce· Cevap
Tüm yorumları göster (17113)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+