Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
USD/JPY - Amerikan Doları Japon Yeni

USD/JPY - Amerikan Doları Japon Yeni

RT-CFD
111,19 -0,14 -0,13%
16:47:28 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 111,18 / 111,19
Gün Aralığı 111,16 - 111,43
52 Hafta 99,08 - 118,67
Ö. Kapanış 111,33
Açılış 111,33
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
ER DURAN
ER DURAN

Ne olur d1 grafiğe göz atın 103 ve118 fen çizgi alin pivot bu seviyeleer  ... (Devamını Oku)

14 saat önce· Cevap
Okan Emirag
Okan Emirag

Selledik, 111 altina kadar bekliyoz  ... (Devamını Oku)

21 saat önce· Cevap
George Freeman
George Freeman

Dolar yen paritesinde her iki yöne de işlem yapılabilir Dünkü seansta Japonya Merkez Bankası başkanı Kuroda’nın yaptığı açıklamalarda parasal genişlemenin devam edeceğini açık bir şekilde ifade etmesi Yen olumsuz bir durumken, Dolar faizlerindeki dikeyleşmenin devam etmesi Dolar’a daha çok şans veriyor. Bu durumda Dolar yen paritesinin yükselme eğiliminin devamından söz etmek mümkün. Dün belirttiğim gibi 112,30 civarına ulaşması durumunda satış baskısı artabilir ancak bu baskının bir noktada zayıflayacağının da altını çizmekte fayda var. Zira Dolar faizleri dikeyleşiyor olsa da aşağı yönlü hareketinde bir değişim şu aşamada yok. Bu nedenle paritenin yükselişlerini bekleyip açığa satış denemeleri de yapılabilir ya da yükselişlerden faydalanmak adına kısa vadeli geri çekilmelerde kısa metrajlı alım denemeleri de yapılabilir. QNB  ... (Devamını Oku)

22.06.2017 08:09 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (8418)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Web genelinde

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Diğer finansal araçlar içinden döviz ticaretini tercih etmeden önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler ve Forex fiyatları alım satımlardansa daha çok piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, böylece fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır. İşbu sözleşmenin aslı İngilizce’dir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Indonesia Malaysia Thailand Vietnam
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+