Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
USD/JPY - Amerikan Doları Japon Yeni

USD/JPY - Amerikan Doları Japon Yeni

RT-CFD
107,66 +0,30 +0,28%
20/04 - Kapanış.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 107,65 / 107,67
Gün Aralığı 107 - 107,86
52 Hafta 104,56 - 114,74
Ö. Kapanış 107,36
Açılış 107,36
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Serkan Ates
Serkan Ates

Hiç bir indikatör yada osilatör size kesin bir bilgi vermez .grafikler ve Teknik analiz geçmişte oluşmuş fiyatları koşullar değişmediği varsayılarak yorumlar. size gelecek hakkında bilgi vermez.verseydi hepiniz milyarder olurdunuz.trumpın tweetlerle dünya yönettiği her gün yeni bir krizin peydahlandığı dünyada kristal küreye bakar gibi grafiklere bakmak size para kazandırmaz.profesyonel traderlarda hiç bir zaman bütün gününü ekran başında harcamaz .temel analliz her zaman teknikten önce gelir.dailyfx Reuters gibi siteleri takip edin okuyun.jpy ile uğraşıyorsanız jeopolitiği takip edin .temel analizi yaptıktan sonra teknik olarak pozisyonunuzu destekleyin .başarısız olmazsınız .  ... (Devamını Oku)

14 saat önce· Cevap
mustafa demir
mustafa demir

Bu iş falcilikla olmaz. Maç kritigi mantığıyla olmaz. Anlık canlı takip ister. Jpy günlük üst bandın altında spayk yaptı ve çekildi.izlemek lazım. Ya günlük yükseliş bandını kıracak düşüş e devam edecek yada yükseliş üst bandı gorecek alt banda tekrar dönecek. Ancak her durumda da şu an işleme girilmez. Düşüş trendini oluşturması da zaman alır. Bu yüzden eğer yükselirse band içi sell yok düşerse bu hafta beklemek ve trend oluşumunu gözlemek lazım. Bu arada gold düşüyorsa usdjpy nin yükselmesi daha mantikli  ... (Devamını Oku)

17 saat önce· Cevap
Serkan Ates
Serkan Ates

Sene başında da yazmıştım arkadaşlar Jpy artık 110 u göremeyecek.tl ile beraber en fazla değerinin altında işlem gören para birimi.sene Sonu 99 yen olarak hesabınızı yapın.dolar endeksi konsolide olmadan yükseliyor buda çökecek demek.grafiklere fazla takılmayın onlar geçmişin yorumundan ibaret aslolan makroekonomik gerçekler.  ... (Devamını Oku)

21.04.2018 04:54 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (9787)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Fusion Media bu sitede yer alan herhangi bir bilgi, tablo ve al/sat işareti bilgisinden kaynaklanan kayıp ya da zararlarınızdan sorumlu değildir. Lütfen finansal piyasalardaki ticari riskler ve maliyetler konusunda tam bilgi edininiz çünkü burası en riskli yatırım biçimlerinden birisidir. Alım satım farkı yoluyla döviz ticareti yüksek bir risk içerir ve tüm yatırımcılar için uygun bir alan olmayabilir. Kripto paralar ile yatırım yapmak da belirli riskleri beraberinde getirir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kripto para yatırımları, tüm yatırımcılar için uygun değildir. Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Bu yüzden Fusion Media buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak websitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.
İşbu sözleşmenin aslı İngilizcedir ve İngilizce ve Türkçe versiyonu arasında tutarsızlık olduğunda İngilizce versiyonu dikkate alınacaktır.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+