Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
USD/RUB - Amerikan Doları Rus Rublesi

USD/RUB - Amerikan Doları Rus Rublesi

Moskov
64,0200 +0,0452 +0,07%
20/09 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 64,0200 / 64,0200
Gün Aralığı 63,7131 - 64,0818
52 Hafta 62,4997 - 69,9427
Ö. Kapanış 63,9748
Açılış 63,9748
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Whelat Pharez
Whelat Pharez

Bunun kadar kâr getiren para görmedim ama hep erken çıkıyorum. 66.85 girmiştim ve 64.50 çıktım. 62.ye kadar sarkar galiba.  ... (Devamını Oku)

15.09.2019 20:38 GMT· Cevap
BERK ÖZKARDEŞLER
BERK ÖZKARDEŞLER

yaz mi?  ... (Devamını Oku)

06.09.2019 13:23 GMT· Cevap
İbrahim İbrahimm
İbrahim İbrahimm

putinin parası  ... (Devamını Oku)

05.09.2019 18:56 GMT· Cevap
Tüm yorumları göster (352)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+