Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
XAU/USD - Altın Spot Amerikan Doları

XAU/USD - Altın Spot Amerikan Doları

1.422,99 +17,09 +1,22%
21:41:46 - Gerçek zamanlı Veriler.
Yeni bir Portföy Oluştur
İptalOluştur
Yeni portföye başarıyla eklendi
Alış / Satış 1.422,80 / 1.423,19
Gün Aralığı 1.400,24 - 1.425,62
52 Hafta 1.160,56 - 1.438,99
Ö. Kapanış 1.405,9
Açılış 1.281,17
Yorum Ekle
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.
Salim Erkan
Salim Erkan

Egoyla uzaktan yakından alakam olamaz Murat Murat. Çok bilsem burada yazmak ve okumak için zaman harcamazdım. Çayımı alır yanıma oturduğum yerden para kazanırdım. Bence koşullu olarak okuma yazdıklarımı. Düzgün soru soruyorum.  ... (Devamını Oku)

3 dakika önce· 1 · Cevap
Sementa Şimşek
Sementa Şimşek

Düzeltme yapa yapa yukarı gider diye düşünüyorum. Düşünüyorum dedim bakın ytd değil   ... (Devamını Oku)

6 dakika önce· Cevap
Murat Murat
Murat Murat

Arkadaşlar bence hemen 1450 yi göstermezler gibi geliyor bana sanki 1435 ler belki ama 1440 1390 arasında gidip gelecek onu görüyoruz. 1425in üzerinde aylık kapanış şart bence yükselmesi için. Ama şunu söyleye bilirim 1342 altına düşmedikçe yükselişe devam derim. ytdeğildir.  ... (Devamını Oku)

8 dakika önce· Cevap
Tüm yorumları göster (28454)
Tartışma
Cevap Yaz
Lütfen tekrar yorum yapmadan önce bir dakika bekleyiniz.

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+