Aramanıza ilişkin sonuç bulunamadı
Fransa - Hizmet Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI)

Fransa - Hizmet Satın Alma Müdürleri Endeksi (PMI)

Açıklanan: 51,1
Beklenti: 51,6
Önceki: 53,4
Önem Seviyesi:
Yayınlanma Tarihi: 03.10.2019
Döviz: EUR
Ülke: Fransa
Rapor Kaynağı: Markit Economics

Fransa Hizmet Satın Alma Müdür Endeksi (PMI), satın alma müdürlerinin hizmet sektöründeki faaliyet seviyelerini ölçer.
50 üzeri değerler büyümeyi gösterirken, 50 altı değerler daralmayı ifae eder. Ayrıca, hizmet sektörünün sağlıyla ve Fransa hizmet sektöründeki büyümeyle ilgili öngörüler sağlar. Yatırımcılar bu anketi satın alma müdürleri gibi yakından izler ve genellikle genel ekonomik performansı gösterebilecek şirketlerin performanslarına erişirler.
Beklenenden yüksek bir değer çıkması EUR için pozitif/boğa, beklenenden düşük bir değer çıkması EUR için negatif/ayı piyasası demektir.

Yayınlanma Tarihi Açıklanan Beklenti Önceki
24.10.2019 (Eki) 53,2 51,1
03.10.2019 (Eyl) 51,1 51,6 53,4
23.09.2019 (Eyl)    51,6 53,2 53,4
04.09.2019 (Ağu) 53,4 53,3 53,3
22.08.2019 (Ağu)    53,3 52,5 52,6
05.08.2019 (Tem) 52,6 52,2 52,2

Finansal araçlar ve/veya kripto paralarla işlem yapmak yüksek seviyede risk içermektedir ve yatırım miktarınızın bir kısmını veya tamamını kaybetmenize sebep olabilir, bu sebeple tüm yatırımcılar için uygun değildir. Kripto para fiyatları aşırı derecede hareketlidir ve finansal haberler, politik olaylar ve düzenleme kurumları gibi konulardan kolaylıkla etkilenir. Kaldıraçlı işlem yapmak finansal riskleri yükseltmektedir.
Diğer finansal araçlar veya kripto paralar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım nesnelerinizi, deneyim seviyenizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçiriniz ve ihtiyacınız olduğunda profesyonel tavsiye almayı deneyiniz.
Fusion Media sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatır. Tüm borsa fiyatları, endeksler, vadeli işlemler, Forex ve kripto para fiyatları, borsalardan değil piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulur, bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Fusion Media veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.
Bu sitede yer alan bilgileri, Fusion Media ve/veya veri sağlayıcıdan yazılı izin almadan kullanmak, saklamak, kopyasını üretmek, görüntülemek, düzenlemek veya dağıtmak yasaktır. Fikri mülkiyet hakkı, sitede yer alan verileri sağlayanlara ve/veya borsalara aittir.
Fusion Media reklamlarla veya reklam verenlerle etkileşiminize bağlı olarak internet sitesinde görüntülenen reklamlardan gelir elde edebilir.

English (USA) English (UK) English (India) English (Canada) English (Australia) English (South Africa) English (Philippines) English (Nigeria) Deutsch Español (España) Español (México) Français Italiano Nederlands Português (Portugal) Polski Português (Brasil) Русский ‏العربية‏ Ελληνικά Svenska Suomi עברית 日本語 한국어 中文 香港 Bahasa Indonesia Bahasa Melayu ไทย Tiếng Việt हिंदी
Çıkış
Çıkış yapmak istediğinize emin misiniz?
HayırEvet
İptalEvet
Değişiklikler Kaydediliyor

+